Acentelerin Sesi Ekibi’nden 2018’in son toplantısı

Acentelerin Sesi Ekibi, 2018 yılı aylık olağan toplantılarının sonuncusunu 12 Aralık 2018 tarihinde İTO Cemile Sultan Korusunda geniş bir katılım ile gerçekleştirdi.

Toplantıya TOBB SAİK Başkanı Levent Korkut ve SAİK Üyesi Özgür Yılmaz da katılım göstermiş olup beraberinde toplantıya Sektör Meclisi Üyeleri ve İstanbul İl Delegeleri de katıldı. Toplantıda söz alan TOBB SAİK Başkanı Korkut ve Komite Üyesi Yılmaz, kasım ayından bugüne yapılan SAİK toplantıları, sektör paydaşları ile yapılan istişare toplantı ve görüşmeleri ve farklı yerlerde katıldıkları acente toplantıları hakkında bilgi verdi.

Korkut, yeni dönemde mesleki sorunların çözümleri adına Meclis Üyeleri, İl Delegeleri ve Acentelerin Sesi ekibi üyesi acentelerin Komiteye vereceği destek ve katkıların önemini anlatarak bu anlamda yapılacak çalışmaların çok değerli ve faydalı olacağını dile getirdi. İcra Komitesi üyelerinin konuşmalarının ardından söz alan Meclis Üyeleri, İl Delegeleri ve acenteler hem çözümler hem de çalışmalara katkı anlamında görüşlerini paylaştı.

 

13 Aralık 2018

İlgili Haberler

Yazarlar