Oğul Doğa Gökşin

Allianz ile BMW anlaştı

Allianz Global Assistance'ın İngiltere'deki garanti sorumlusu Liz Grindell ise, "Ürün geliştirme ve yenilikçi dijital pazarlamaya odaklanma, hizmetimizin merkezinde yer alıyor" dedi.

Alman sigorta devi Allianz, BMW, Mini ve BMW Motorrad gibi araçlara sahip İngiliz ve İrlandalı müşterilerine genişletilmiş kapsamlı garanti sağlamaya devam edecek.

Insurance Business Mag’de yer alan habere göre, Allianz Worldwide Partners UK, aralarındaki sözleşmenin sona ermesinin ardından BMW Group ile  yeni bir anlaşma imzaladı. Anlaşma beş yıllık bir süreyi kapsıyor. BMW Group Financial Services’ın Sigorta Çözümleri Genel Müdürü, Steve Cann “Motor Tüccarı” raporunda “Allianz Worldwide Partners, beklentilerimizi sürekli olarak karşılıyor ve işbirliği içinde olduğumuz için heyecan duyuyoruz” dedi. Öte yandan Cann, garantilerin elektrikli arabalar gibi değişen araç teknolojiler için de tanıması gerektiğini belirtti.

Allianz Global Assistance’ın İngiltere’deki garanti sorumlusu Liz Grindell ise, “Ürün geliştirme ve yenilikçi dijital pazarlamaya odaklanma, hizmetimizin merkezinde yer alıyor” dedi.

 

10 Ağustos 2017

İlgili Haberler

Yazarlar