Allianz’dan Axa Sigorta’ya transfer

Allianz Worldwide Partners Turkey CEO’su olarak görev yapan Firuzan İşcan, Axa Sigorta'ya geçerek Satış ve Pazarlama Başkanlığı pozisyonuna getirildi. 

Axa Sigorta’da, Özer Şimşek’in Sompo Japan Sigorta’ya geçmesinden sonra boşalan Satış ve Pazarlama Başkanlığı pozisyonuna Firuzan İşcan getirildi. İşcan 17 yıldır çalıştığı Allianz’da son olarak Allianz Worldwide Partners Turkey CEO’su olarak görev yapıyordu.

İşcan görev değişikliğiyle ilgili Linkedin’deki hesabında yaptığı açıklama şöyle:

“17 yıl önce, 1 Nisan 2001 tarihinde profesyonel hayatımın ilk işi olarak başladığım, birçok alanında severek çalıştığım, sürekli öğrendiğim, zengin tecrübeler kazandığım, çok güzel arkadaşlıklar biriktirdiğim Allianz’daki görevimden 30 Nisan 2018 itibarıyla ayrılmış bulunuyorum. Sürprizlerle, dönemeçlerle dolu Allianz kariyerim boyunca birlikte calışma ve is yapma şansını yakaladığım herkese destekleri için çok teşekkür ediyorum. Yarın yeni bir başlangıç benim için; 2 Mayıs 2018 itibarıyla, Axa Sigorta’da Satış ve Pazarlama Başkanı olarak heyecan dolu yeni yolculuğuma ilk adımımı atıyorum. Hoşçakal Allianz, merhaba Axa…”

9 Mayıs 2018

İlgili Haberler

Yazarlar