AVSAD yönetim kurulu Sompo Japan’ı ziyaret etti

Başkan Eyyup Çelik ve Yönetim Kurulu Üyelerinin tamamı, gerçekleşen Genel Kurul sonrası göreve gelmelerinin ardından ilk ziyaretlerini Sompo Japan Sigorta İcra Kurulu Başkanı Recai Dalaş’ı makamında ziyaret etti.

Recai Dalaş 01 Ocak 2019 tarihi itibarıyla Sompo Japan Sigorta’nın Japonya dışındaki tüm dünya  perakende operasyonlarından sorumlu Başkan olarak göreve atandı.

Recai Dalaş’ın bu göreve gelmiş olmasını büyük bir başarı hikayesi olarak gördüklerini ifade eden AVSAD Başkanı Eyyup Çelik ve Yönetim Kurulu Üyeleri, yeni görevinde Recai Dalaş’a başarılar dilediler.

Sigorta sektörünün 2019’daki görünümü, acentelerin sektördeki konumu ve Sompo Japan Sigorta ile yeni hedeflerini istişare ettiler.

Recai Dalaş, ‘’Acentenin her zaman yanında olan bir şirket olduklarını belirterek, başarının sürdürülebilir olmasını anlamlı bulduğunu ifade etti. Acente ve Sigorta Şirketleri aynı gemide mücadele veriyor herkes bunun farkında olmalıdır dedi’’.

AVSAD olarak bu nezaket ziyaretimizden büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Recai Dalaş’a bu görüşmede Sompo Japan Sigorta A.Ş. Acenteler Satış Koordinatörü Hasan Bayata ile Batı İstanbul ve Trakya Bölge Müdürü Orçun Bilgel eşlik etmiştir.

AVSAD Başkanı Eyyup Çelik, Recai Dalaş’a bu ziyaretlerinde Yönetim Kurulu ve Üyeleri adına günün hatırası olarak Atatürk heykeli takdim etti.

Toplantının ardından Sompo Japan Sigorta ailesi, AVSAD Yönetim Kurulu Üyelerini öğle yemeğinde misafir ettiler. Sompo Japan Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Özer Şimşek, Acenteler Satış Koordinatörü Hasan Bayata, Batı İstanbul ve Trakya Müdürü Orçun Bilgel, İstanbul Avrupa Bölge Müdürü Mehmet Suyolcu ve İstanbul Anadolu Bölge Müdürü Ferhat Oba eşlik etmişlerdir.

Görüşmeler sonrasında hep birlikte hatıra fotoğrafı çekiminin ardından Recai Dalaş AVSAD’ı yakından takip ettiğini belirterek göreve yeni başlayan Yönetim Kuruluna başarılar dilemiş AVSAD üyeleri ile gelecek için yeni iş birliktelikleri sağlayacaklarını belirtmiştir.

11 Şubat 2019

İlgili Haberler

Yazarlar