Axa Sigorta’dan çalışanlarına kalp check-up’ı

Axa Sigorta, müşterilerine sağlık alanında sağladığı yenilikçi çözümlerin yanı sıra çalışanlarının sağlığı için de adımlar atmaya devam ediyor. Nisan ayı boyunca Genel Müdürlük ve bölge ofislerinde, önemli iş ortaklarından Türkiye'nin en yaygın hastaneler zinciri Medical Park Hastaneler Grubu işbirliğiyle 500 Axa çalışanına kalp check-up’ı hizmeti verildi. Çalışanları arasında kalp sağlığı konusunda farkındalık yaratmayı hedefleyen Axa Sigorta, bu uygulama ile erken tanı ve teşhisin kalp hastalıklarında taşıdığı öneme dikkat çekti. Axa Sigorta olarak hem müşterilerinin hem de emek harcayan çalışma arkadaşlarının sağlığının çok değerli olduğunu ve işveren markası çalışmaları kapsamında pek çok adım attıklarını belirten Axa Sigorta İnsan Kaynaklarından Sorumlu Bölüm Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Esra Güller, "Bir şirketin sahip olduğu en değerli sermaye çalışanlarıdır. İnsanların fiziksel açıdan sağlıklı olmasının iş hayatına pozitif katkılar sağladığının farkındayız. Bu sebeple de "Her Şeyin Başı Sağlık" sloganıyla gerçekleştirdiğimiz çalışan sağlığı ve esenliği faaliyetlerimiz kapsamında çalışma arkadaşlarımız için rutin olarak sağlık kontrolleri düzenliyoruz" dedi. Ülkemizde kalp hastalıklarının son yıllarda giderek daha fazla görüldüğünü belirten Güller, koruyucu sağlık önemlerinin yanı sıra erken teşhis ve tanının da çok büyük önem taşıdığının altını çizdi ve çalışanlarının fiziksel ve zihinsel sağlığı için ilerleyen dönemlerde de projeleri olduğunu söyledi. Güller ayrıca Axa Sigorta'nın uzun yıllardır önemli iş ortaklarından biri olan Medical Park Hastaneler Grubu ile çalışan sağlığı konusunda attıkları bu adımdan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Nisan ayı boyunca Genel Müdürlük ve bölge ofislerinde, önemli iş ortaklarından Türkiye’nin en yaygın hastaneler zinciri Medical Park Hastaneler Grubu işbirliğiyle 500 Axa çalışanına kalp check-up’ı hizmeti verildi. Çalışanları arasında kalp sağlığı konusunda farkındalık yaratmayı hedefleyen Axa Sigorta, bu uygulama ile erken tanı ve teşhisin kalp hastalıklarında taşıdığı öneme dikkat çekti. Axa Sigorta olarak hem müşterilerinin hem de emek harcayan çalışma arkadaşlarının sağlığının çok değerli olduğunu ve işveren markası çalışmaları kapsamında pek çok adım attıklarını belirten Axa Sigorta İnsan Kaynaklarından Sorumlu Bölüm Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Esra Güller, “Bir şirketin sahip olduğu en değerli sermaye çalışanlarıdır. İnsanların fiziksel açıdan sağlıklı olmasının iş hayatına pozitif katkılar sağladığının farkındayız. Bu sebeple de “Her Şeyin Başı Sağlık” sloganıyla gerçekleştirdiğimiz çalışan sağlığı ve esenliği faaliyetlerimiz kapsamında çalışma arkadaşlarımız için rutin olarak sağlık kontrolleri düzenliyoruz” dedi. Ülkemizde kalp hastalıklarının son yıllarda giderek daha fazla görüldüğünü belirten Güller, koruyucu sağlık önemlerinin yanı sıra erken teşhis ve tanının da çok büyük önem taşıdığının altını çizdi ve çalışanlarının fiziksel ve zihinsel sağlığı için ilerleyen dönemlerde de projeleri olduğunu söyledi. Güller ayrıca Axa Sigorta’nın uzun yıllardır önemli iş ortaklarından biri olan Medical Park Hastaneler Grubu ile çalışan sağlığı konusunda attıkları bu adımdan mutluluk duyduklarını ifade etti.

9 Mayıs 2017

İlgili Haberler

AvivaSA’dan Türkiye’nin 10 yılı araştırması: %67, çocuklarının geleceğine garanti istiyor

AvivaSA, 10. yıl iletişim çalışmaları kapsamında “Türkiye’nin 10 Yılı” araştırması ile geçmiş ve gelecek 10 yıla ışık tuttu. Araştırmaya katılanların %67'si gelecek 10 yıl içinde “çocuklarının geleceklerini garanti altına almanın” ilk tercihleri olduğunu belirtti. Geçmiş 10 yıla ilişkin “Ah Keşke!” denen şey ise, en yüksek oranda (%34) “Keşke boş zamanlarımı daha dolu dolu geçirseydim” oldu. Araştırmada ayrıca, son 10 yıl içinde, Türkçe pop şarkısı ve şarkıcısı, Türk filmi, Türk dizisi, Türk sinema ve tiyatro oyuncusu ve Türk sporcusu gibi alanlarda, Türk insanının en başarılı bulduğu isimlere de yer verildi. Tarkan, Kenan İmirzalıoğlu, Arda Turan, Ali Sunal isimleri ve Recep İvedik filmi ile Diriliş Ertuğrul dizileri ilk sırada yer aldı.

“Dünyanın yarısının kullandığı işletim sistemindeki güvenlik açıklarına dair rapor trende unutulur ve…”

Lloyd’s ve Cyence tarafından yayımlanan siber risk raporunda siber saldırıların mevcut sonuçlarını daha iyi anlamak için iki senaryo üzerinden ilerleniyor. İki senaryo da, siber saldırılara karşı alınan önlemleri sağlamlaştırabilmek için analistlerin hayal güçlerinin bir ürünü. Oldukça ilginç olan bir senaryoya göre, bir siber güvenlik analisti, içinde küresel piyasanın yarısı tarafından kullanılan bir işletim sisteminin güvenlik açıklarına dair raporu trende unutuyor. Bu rapor “derin web” üzerinden satışa çıkarılıyor. Birisi de sistemdeki açıkları kullanarak maddi kazanç sağlamak amacıyla raporu satın alınıyor.

Yazarlar