Basın kartı sahiplerine sigortada özel indirim

Anadolu Sigorta, basın kartı sahiplerine bireysel sağlık poliçelerinde %10, konut paket poliçelerinde %30, birleşik kasko sigortası poliçelerinde %5 oranında indirim yapıyor.

Başbakanlık Basın-Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) ile Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden biri olan Anadolu Sigorta arasında basın kartı sahiplerine yönelik indirim protokolü imzalandı.

BYEGM’den yapılan yazılı açıklama şöyle:

“Basın mensuplarının karşılaşabilecekleri risklerin olumsuz etkilerini telafi etmek ve yaşam standartlarım güvence altına almak amacı ile yapılan kampanya kapsamında, basın kartı sahibi basın mensupları Anadolu Sigorta’dan satın alacakları bireysel sağlık poliçelerinde %10, konut paket poliçelerinde %30, birleşik kasko sigortası poliçelerinde %5 oranında indirimden faydalanabileceklerdir.

BASIN KARTI YETERLİ

“Kampanyadan faydalanmak isteyen basın mensuplarının, kullandığı olan basın kartı ile Anadolu Sigorta’ya başvurmaları yeterli olacak. Konut paket poliçelerinde; deprem ve yanardağ püskürmesi, aile destek sigortası, hizmet konut, acil sağlık hizmetleri, konut mini onarım teminatlarında indirim uygulanmaktadır. Birleşik kasko poliçelerinde ise indirim sadece araç ruhsatında kullanım tarzı, hususi oto olan araçlar için geçerlidir.”

12 Ekim 2017

İlgili Haberler

Yazarlar