Bereket Sigorta’dan çiftçilerin hayatını kolaylaştıracak anlaşma

Türkiye’nin en büyük çiftçi ailesi olan Tarım Kredi Kooperatifleri, çiftçilerin hayatını kolaylaştıracak bir anlaşmaya daha imza atıyor.

Tarım Kredi Kooperatifleri ile Bereket Sigorta arasında yapılacak anlaşma sayesinde, belirlenmiş sigorta ürünlerinden faydalanan çiftçilerin Tarım Kredi Kooperatiflerine ortaklık payları Bereket Sigorta tarafından karşılanacak. Böylece ortaklığa giriş sermayesi ödeme yükümlülüğünden kurtulan çiftçiler, başta sigorta olmak üzere birçok faaliyette ortaklara özel indirimlerden faydalanabilecek.

Çiftçilerin kooperatif ortağı olarak oy kullanma ve yetkili organlarda görev alma hakkı kazanmasına imkan tanıyacak olan anlaşma kapsamında hazırlanacak bir ortak kart ile de çiftçiler belirli ürün ve hizmetlerden avantajlı fiyatlarla yararlanacak.

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü ve Bereket Sigorta ile Bereket Emeklilik ve Hayat Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Fahrettin Poyraz ve Bereket Sigorta ile Bereket Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Mahmut Güngör’ün katılımıyla Hilton İstanbul Maslak’ta düzenlenecek olan davette siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Tarih : 30 Ocak 2018, Çarşamba

Saat : 09.00 Kayıt – Karşılama

09.40 Basın toplantısı

Yer : Hilton İstanbul Maslak (Diamond Salonu)

Adres : Maslak Mahallesi, Büyükdere Cd. No:233 Sarıyer/Maslak

LCV : Meral Öztürk – 0532 287 86 19

24 Ocak 2019

İlgili Haberler

Yazarlar