Burak Gündüz, AcerPro’da genel müdür yardımcılığı görevine getirildi

Daha önce Generali Sigorta'da doğrudan satış müdürü olarak görev yapan Burak Gündüz, Acerpro'da genel müdür yardımcılığına getirildi.

Ekim 2015’ten beri Generali Sigorta’da doğrudan satış müdürü olarak çalışan Burak Gündüz, AcerPro Bilişim Teknolojileri’ndeki yeni görevine başladı. Yaklaşık olarak 3 buçuk yıl süren Generali Sigorta’daki görevinin ardından AcerPro’ya geçen Gündüz, burada genel müdür yardımcılığı görevine getirildi.

İş değişikliğini kişisel LinkedIn hesabından duyuran Gündüz, Ocak 1999’dan beri sigorta sektöründe farklı şirketlerde edindiği tecrübeyi, yeni dönemde Acerpro için kullanacak.

BURAK GÜNDÜZ KİMDİR?

22 Ağustos 1976’da Adana’da doğan Burak Gündüz evli ve iki çocuk babası. İş hayatına sigorta sektöründe iş ve sistem analisti olarak başlayan Gündüz, yaklaşık 7 yıl sigorta IT projeleri yönetti. Ardından kariyerinde değişiklik yaparak Zurich Sigorta’da ürün ve müşteri yönetimi, alternatif dağıtım kanalları departmanlarında yöneticilik yaptı. Burada çalırken geliştirdiği projelerden bazıları ulusal ve uluslararası ödüller kazandı. 2011 yılında girişimciliğe soyunarak www.sigortadukkanim.com sitesinin kurucuları arasında teknoloji ve iş geliştirmeden sorumlu olarak yer aldı. Çağrı merkezinden sigorta ürünleri satışı yapan Atalante Sigorta’da genel müdür olarak göreve aldı ve 140 kişilik bir ekiple satış yaptı. Aktif Bank girişimi olan Sigortayeri Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş’de iş geliştirmeden sorumlu direktör olarak görev aldı. Ekim 2014’ten bugüne Generali Sigorta’da Türkiye’nin ilk hayat dışı direkt sigortacılık projesinde bulundu. İç ve dış çağrı merkezlerinden sorumlu yönetici olarak direkt satış projeleri yönetti. Bu projelerle 2015 yılında En İyi Çağrı Merkezi dalında Övgüye Değer ödülünü kazandı. Son olarak da Şubat 2018’de AcerPro Bilişim Teknolojileri’nde genel müdür yardımıcı olarak göreve başladı.

12 Şubat 2018

İlgili Haberler

Yazarlar