Cenk Torgalöz, Vakıf Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı

Vakıf Emeklilik’te Genel Müdür Yardımcılığı görevine Cenk Torgalöz atandı.

Vakıf Emeklilik’te Bilgi Teknolojileri, Teknik Operasyon ve Proje Yönetim Ofisi’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Cenk Torgalöz getirildi. Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Cenk Torgalöz, çalışma hayatına 1995 yılında Vakıf Leasing’de Pazarlama Analisti olarak başladı. Torgalöz, daha sonra sırasıyla Vakıf Leasing’de Ege Bölge Müdür Yardımcısı ve Finansman Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

2001 yılında Vakıf Emeklilik’te Kurumsal Pazarlama Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Torgalöz sırasıyla; Tahsilat Müdürü, Ege Bölge Müdürü, Pazarlama Bölüm Müdürü ve Operasyon Bölüm Müdürü görevlerini üstlendi. Cenk Torgalöz, 31 Ağustos 2016 tarihinden bu yana vekaleten yürüttüğü Vakıf Emeklilik Genel Müdür Yardımcılığı görevine 10 Şubat 2017 tarihi itibarıyla asaleten atandı.

21 Nisan 2017

İlgili Haberler

AvivaSA’dan Türkiye’nin 10 yılı araştırması: %67, çocuklarının geleceğine garanti istiyor

AvivaSA, 10. yıl iletişim çalışmaları kapsamında “Türkiye’nin 10 Yılı” araştırması ile geçmiş ve gelecek 10 yıla ışık tuttu. Araştırmaya katılanların %67'si gelecek 10 yıl içinde “çocuklarının geleceklerini garanti altına almanın” ilk tercihleri olduğunu belirtti. Geçmiş 10 yıla ilişkin “Ah Keşke!” denen şey ise, en yüksek oranda (%34) “Keşke boş zamanlarımı daha dolu dolu geçirseydim” oldu. Araştırmada ayrıca, son 10 yıl içinde, Türkçe pop şarkısı ve şarkıcısı, Türk filmi, Türk dizisi, Türk sinema ve tiyatro oyuncusu ve Türk sporcusu gibi alanlarda, Türk insanının en başarılı bulduğu isimlere de yer verildi. Tarkan, Kenan İmirzalıoğlu, Arda Turan, Ali Sunal isimleri ve Recep İvedik filmi ile Diriliş Ertuğrul dizileri ilk sırada yer aldı.

“Dünyanın yarısının kullandığı işletim sistemindeki güvenlik açıklarına dair rapor trende unutulur ve…”

Lloyd’s ve Cyence tarafından yayımlanan siber risk raporunda siber saldırıların mevcut sonuçlarını daha iyi anlamak için iki senaryo üzerinden ilerleniyor. İki senaryo da, siber saldırılara karşı alınan önlemleri sağlamlaştırabilmek için analistlerin hayal güçlerinin bir ürünü. Oldukça ilginç olan bir senaryoya göre, bir siber güvenlik analisti, içinde küresel piyasanın yarısı tarafından kullanılan bir işletim sisteminin güvenlik açıklarına dair raporu trende unutuyor. Bu rapor “derin web” üzerinden satışa çıkarılıyor. Birisi de sistemdeki açıkları kullanarak maddi kazanç sağlamak amacıyla raporu satın alınıyor.

Yazarlar