Doğa Sigorta acenteleri 4 ülkede 4 şehir gezdi

Yurt Dışı Seyahat Ödülünü kazanan Doğa Sigorta acenteleri sırasıyla Macaristan, Slovakya, Avusturya ve Çekya’yı gezdi.

2018 yılında trafik sigortası ve onunla beraber satılan ürünler hariç, hedeflere göre gerekli şartları yerine getirerek Yurt Dışı Seyahat Ödülünü kazanan Doğa Sigorta acenteleri keyifli bir Orta Avrupa gezisi gerçekleştirdi.

Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı, Genel Müdür Coşkun Gölpınar ve Genel Müdür Yardımcıları Adnan Sığın ve Mehmet Tümer de seyahate katıldı. Rehber eşliğinde düzenlenen tura katılanlar son derece keyifli anlar yaşadı. Doğa Sigorta yöneticilerinin de katılımıyla, Doğa Sigorta acenteleri, hep birlikte vakit geçirme, sohbet etme ve yeni projeler geliştirme fırsatı yakaladı.

ORTA AVRUPA’DA 4 ŞEHİR

4 ile 9 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleşen seyahatte 4 ülke ziyaret edildi. 4 ve 5 Mart tarihlerinde, Macaristan’ın Budapeşte şehrinde başlayan yolculuk, şehir merkezinde geçirilen hareketli vakitlerin yanı sıra Estergon Kalesi, Szetendre Kasabası ziyaretleri ile sürdü. Nam-ı diğer “Köprüler ve Işıklar Şehri”ndeki Tuna Nehri üzerinde tekne turunu çıkıldı. Leziz yemekler eşliğindeki tekne turu şehrin görkemini gözler önüne serdi. Ertesi akşam, organizasyonda acenteler ile birlikte Çigan gecesinde hep beraber eğlenildi. Sanatçıların Doğa Sigortalı acentelere özel söylediği Türkçe şarkılara neşeyle eşlik edildi. 

ATATÜRK’ÜN KALDIĞI OTEL ZİYARET EDİLDİ

Acenteler 6 Mart günü Slovakya’nın Bratislava sokaklarını keyifle turladıktan sonra, Avusturya’nın Viyana şehrine hareket etti. Viyana’nın görkemli bulvarlarında bol bol fotoğraf çektiren acenteler büyülü atmosferin tadını çıkardı. 7 Mart’ta Cesky Krumlov’un masalsı ortamında yapılan gezinti sonrası Çekya’nın Prag şehrinde tura çıkıldı. Adeta bir film platosu havasındaki köprülerin, sokakların, tarih kokan binaların arasında gün tamamlandı. Acentelerin 8 Mart Cuma günü ziyaret ettiği Karlovy Vary’den ayrılmak tüm tur ekibi için çok güç oldu. Kurucu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün şifa bulduğu şehir olarak tanıtılan, Prag’a yaklaşık 1.5 saatlik mesafede bulunan Karlovy Vary, dünyanın en önemli kaplıca kentlerinden biri. Çekya’daki Karlovy Vary şehrinde Atatürk’ün kaldığı otel ziyaret edildi. Otelin duvarında bu ziyaretine dair bilgilendirici levhalar göze çarptı.

Prag’ta tüm misafirlerin hatırından çıkmayacak bir diğer anı da Ortaçağ gecesi konseptinde gerçekleşen akşam yemeği oldu. Büyülü bir ortamda güzel lezzetlerle ağırlanmak kadar eşsiz müzikler ve dans gösterileri de keyif dolu anlar yaşattı. Vltava Nehri’nde akşam yemeği turu da ihmal edilmedi ve Doğa Sigorta acenteleri bu şehri de nehrin üzerinden seyretme fırsatı buldu.                                                                                                                                           Doğa Sigorta, acentelerinin beğeni dolu görüşlerinin mutluluğu ile yeni hedefler, yeni ülkeler fethetmeye hazır. Her zaman önem verdikleri acente iletişimini, 2019 yılında da seyahatler, toplantılar, kahvaltı organizasyonları ile güçlendirmeye, başarıları da ödüllendirmeye devam edecek.

10 Nisan 2019

İlgili Haberler

Yazarlar