Oğul Doğa Gökşin

Engelsiz Aslanlar’dan Türk Nippon’a ziyaret

Ziyaretle ilgili konuşan Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, “Geçen sene başlayan işbirliğimiz başarılı şekilde sonuçlandı" dedi.

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Başantrenörü Sedat İncesu ve takım oyuncularından Bülent Yılmaz, Türk Nippon Sigorta’ya ziyarette bulundu. 1905 GSYİAD Başkanı Metin Öztürk’ün de katıldığı ziyarette Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu’ya teşekkür madalyası takdim edildi.

Ziyaretle ilgili konuşan Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, “Geçen sene başlayan işbirliğimiz başarılı şekilde sonuçlandı. Tekerlekli sandalye basketbol, Galatasaray Spor Kulübü’nün en başarılı branşlarından biri. Bu sene Avrupa’nın en büyük ikinci kupasını kazandı. Ümidimiz aynı başarıları seneye de göstermesi. Oyuncularımıza ve başantrenör Sedat İncesu’ya teşekkür ederim. Bu işbirliği umarım seneye de devam edecek” şeklinde konuştu.

Başantrenör Sedat İncesu ise “Sponsorumuza bir teşekkür ziyaretinde bulunup başarıyı paylaşmak istedik. Kendilerine çok teşekkür ederim” dedi.

TÜRK NİPPON SİGORTA ‘YAZA MERHABA’ DEDİ

Türk Nippon Sigorta, yazın gelişini şirket binasında düzenlenen keyifli bir barbekü partisiyle kutladı. Genel Müdürlük çalışanlarının tamamının katıldığı etkinlik ile hep beraber ‘Yaza Merhaba’ denildi. Güzel havanın keyfini çıkaran Türk Nippon Sigorta ailesi, etkinliğe katılan DJ’in akşamı renklendiren performansı eşliğinde müzik dinleyerek günün yorgunluğunu attı.

9 Ağustos 2017

İlgili Haberler

Yazarlar