Eski PASAD Başkanı Üze’den veda mesajı

Profesyonel Sigorta Acenteleri Derneği (PASAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Necmi Üze görevini PASAD Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Dikgitmez'e devretti. Dernekten ayrılmasıyla ilgili veda mesajı yayımlayan Üze, "PASAD Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen değerli dostum, yeni başkanımız Mustafa Dikgitmez bu görevi hakkıyla yerine getirebilecek liyakat, bilgi ve mesleki donanıma sahip, oturduğu koltuğa güç verebilecek nadir bir insandır. Kendisine hayırlı olsun diyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum" ifadesini kullandı.

İki dönem PASAD Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Hasan Necmi Üze, İTO Sektör Meclisi Üyeliği’ne seçilmesi sebebiyle PASAD Yönetim Kurulu Başkanlığı’ndan istifa ettiğini açıkladı. PASAD’a veda eden Üze, meslektaşları ve dernek üyeleri bir veda mesajı yayımladı.

Üze’nin veda mesajı şöyle:

Değerli meslektaşlarım,

Kuruluşundan bu yana yaklaşık iki dönemdir başkanlığını yapmakta olduğum Profesyonel Sigorta Acenteleri Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı’ndan 27 Nisan 2018 tarihi itibarıyla ayrıldım. Derneğimizde başkanlığım süresince hiçbir ayrım yapmaksızın tüm meslektaşlarımızın sorunlarının çözümü, ülke sigortacılığının büyüyerek gelişmesi için hiçbir karşılık beklemeksizin hizmet verdim. Bundan sonra derneğimizde yönetim kurulu üyesi olarak çalışmaya devam edeceğim. Ayrıca seçilmiş olduğum İTO Meslek Komitesi’nde sektörümüz ve camiamız için çalışmalarıma devam edeceğim. PASAD Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen değerli dostum, yeni başkanımız Mustafa Dikgitmez bu görevi hakkıyla yerine getirebilecek liyakat, bilgi ve mesleki donanıma sahip, oturduğu koltuğa güç verebilecek nadir bir insandır. Kendisine hayırlı olsun diyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.
Tüm meslektaşlarımızın ve kamuoyunun bilgilerine sunarım.
Saygılarımla
H. Necmi Üze

PASAD’da başkan değişikliği

15 Mayıs 2018

İlgili Haberler

Yazarlar