Generali Sigorta acenteleri Kartepe’de buluştu

2016 yılında gerçekleştirilen seyahat kampanyasını kazanan Generali acenteleri Kartepe’de bir araya geldi.

Generali Sigorta, acentelerini eğlenceli ve kazançlı kampanyalarla buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda 2016 yılında gerçekleştirilen seyahat kampanyasını kazanan Generali acenteleri 8 – 9 Nisan tarihlerinde Kartepe’de bir araya geldi. Generali Sigorta Genel Müdürü Maurizio Pescarini ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkan Aydoğan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe, 36 acente katıldı.

Acentelerin keyifli zamanlar geçirdiği gezi 2 gün sürdü. Doğayla buluşan Generali acenteleri gerçekleştirdikleri yürüyüşle temiz havanın tadını çıkarttılar. Yürüyüş sonrası telesiyeje binen katılımcılar 1800 metre yükseklikten eşsiz manzarayı izleme fırsatı buldu.  Özel olarak düzenlenen gala yemeğinde canlı müzik eşliğinde eğlenen acenteler keyifli vakit geçirdiler.

2017 yılı içerisinde birbirinden keyifli ve heyecan dolu kampanyalar gerçekleştireceklerini belirten Generali Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkan Aydoğan, “Generali Sigorta olarak acentelerimizle bu zamana kadar sürdürdüğümüz işbirliğinde karşılıklı başarıyı birinci öncelik olarak hedefledik. Bu süreçte pek çok önemli kampanyayı hayata geçirdik. Bu kampanyalarla acentelerimize motivasyon sağlayabilecekleri kazanımlar için fırsatları sunduk. Önümüzdeki dönemde de benzeri kampanyalara devam ederek tüm acentelerimizle bir arada olmayı umuyoruz” dedi.

15 Mayıs 2017

İlgili Haberler

Yazarlar