Gulf, yat sigortası ile fark yaratıyor

Gulf Sigorta, 2013’ten bu yana sağladığı yat sigortası ile dikkat çekiyor. Gulf Sigorta, teknenin yalnızca gövdesini değil; makine ve ekipmanlarını da hem karada hem denizde gerçekleşebilecek risklere karşı teminat altına aldığı yat sigortası ürünüyle; hızı 17 milden yüksek olanlar dahil tüm yatların makinelerini tam kapsamda korumaya alarak, yat sahiplerinin en büyük riskini ortadan kaldırıyor. BENZERSİZ […]

Gulf Sigorta, 2013’ten bu yana sağladığı yat sigortası ile dikkat çekiyor. Gulf Sigorta, teknenin yalnızca gövdesini değil; makine ve ekipmanlarını da hem karada hem denizde gerçekleşebilecek risklere karşı teminat altına aldığı yat sigortası ürünüyle; hızı 17 milden yüksek olanlar dahil tüm yatların makinelerini tam kapsamda korumaya alarak, yat sahiplerinin en büyük riskini ortadan kaldırıyor.

BENZERSİZ TEMİNATLAR

Yalnızca genişletilmiş ana teminat içeriği ile değil, ek teminatları ile de sektörde fark yaratan Gulf Sigorta; çekme-kurtarma teminatı, sanat eserleri ek teminatı, tüketilebilir gereçler ek teminatı ve daha fazlasıyla yat sahiplerinin yanında yer alıyor. Üstelik ISO 9001 belgeli hasar servisi hizmeti de sunan Gulf Yat Sigortası, yat sahiplerinin en çok aradığı sigorta ürünü oluyor.

Gulf Sigorta Nakliyat Sigortaları Müdürü Aydan Taybars, “Özel kullanım amaçlı teknelere odaklanmış olan ürünümüz, sektörde benzeri bulunmayan ek teminatlarıyla, yat sahiplerinin ihtiyaçlarına hitap ediyor” dedi. Gulf Yat Sigortası ürünüyle, müşterilerini yaşayabileceği tüm risklere karşı koruyan ve bu konuda müşterilerin korumasız kaldığı açıkta bir nokta bırakılmamasını hedefleyen ve müşteri odaklı hizmet kalitesinin mükemmele taşınmasına odaklanan bir teminat oluşturduklarını belirten Taybars, “Gulf Sigorta sunduğu genişletilmiş teminatları, hızlı ve üstün hizmet kalitesiyle piyasaya yön verecek ve sektörü bir üst aşamaya taşıyacak” diye konuştu.

21 Mart 2019

İlgili Haberler

Yazarlar