Bilgi Üniversitesi iş imkânlı sigortacılık eğitimi veriyor

Sigortacı Gazetesi

Cuma, 24 Ekim 2014
Yazı Boyutu
 • increase font size
 • Default font size
 • decrease font size
Sigortacı Gazetesi GÜNCEL GÜNCEL Bilgi Üniversitesi iş imkânlı sigortacılık eğitimi veriyor


Bilgi Üniversitesi iş imkânlı sigortacılık eğitimi veriyor

e-Posta Yazdır PDF

İstanbul Bilgi Üniversitesi iş imkânlı USEP Sigortacılık Eğitimi Programları 3’üncü dönemine başlıyor. Aegon Emeklilik ve Hayat işbirliğiyle 2010 yılında başlayan Uygulamalı Sigortacılık Eğitim Programına katılan ve başarı sertifikası almaya hak kazanan tüm katılımcılara Aegon iş imkânı sunuyor.

 

 

 İstanbul Bilgi Üniversitesi USEP Sigortacılık Eğitim Programları Koordinatörü Lale Yolsel, Bilgi Üniversitesi’nde Uygulamalı Sigortacılık Eğitim Programları adı altında iki program yürüttüklerini belirtti. Yolsel, “Her iki programımızda da sektör ile işbirliği yaparak eğitime katılanların sektörü yakından tanımalarını sağlamakta ve eğitim sonrası kesintisiz kariyer planlaması yapmalarına olanak yaratmaktayız” dedi.

Pazarlama uygulamaları, teknik uygulamalar ile destek programlar yürüttüklerini ifade eden Yolsel, programın ana hedefinin, katılımcıların programdan mezun olmadan sektörle tanışmasını sağlamak ve pratik uygulama alanlarını genişleterek mezun olduklarında hazır bir şekilde sektöre adım atmalarını sağlamak olduğunun altını çizdi. İşsizlik gibi ülkemizin en önemli sorununun çözümüne katkı sağlamayı hedeflediklerini belirten Yolsel; USEP Sigortacılık Eğitim Programları ile eğitimlerin sadece sınıf içi eğitimler olarak kalmayıp uygulamalı eğitimler ile pekiştirileceğini söyledi. Yolsel, başarı sertifikası almaya hak kazananlara ise sektörde hızla büyüyen Aegon Emeklilik ve Hayat bünyesinde istihdam fırsatı sağlanacağını belirtti. 3’üncü Dönemi açılacak olan Sigortacılık Eğitim Programlarının bu dönemden itibaren hedefi ise sektördeki şirketlerin eğitime ve insan kaynakları uygulamalarına ayırdıkları bütçe maliyetlerini düşürmek.

Akşam ve gündüz eğitimleri olmak üzere iki program halinde düzenlenen eğitimlere başvuru için: www.bilgi.edu.tr   444 0 428
  English

Bilgi University offers insurance education with employment opportunity

USEP Insurance Education Programs of Istanbul Bilgi University starts its 3rd term with job opportunities. Aegon offers job opportunity to all the participants who attended and qualified to receive certificate of achievement from the Applied Insurance Education Program started in 2010 with the collaboration of Aegon Emeklilik and Hayat.

 

altbanneraralik

Assist Line

Sigortacı Önemli İnternet Adresleri

İstatistikler

Üyeler : 9073
İçerik : 5587
İçerik Tıklama Görünümü : 8044895

 • Giriş Yap
 • Kayıt ol
  Kayıt Alanı
  *
  *
  *
  *
  *
  Doldurulması Zorunlu Alan(*)
 • Haftalık Bülten Almak İstiyorum

  Follow us on Twitter