Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması için başvurular başladı

Sigortacı Gazetesi

Perşembe, 30 Ekim 2014
Yazı Boyutu
 • increase font size
 • Default font size
 • decrease font size
Sigortacı Gazetesi GÜNCEL GÜNCEL Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması için başvurular başladı


Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması için başvurular başladı

e-Posta Yazdır PDF

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması”na başvurular alınmaya başlandı. “Hayata Dair” temasıyla fotoğrafseverleri buluşturan yarışmanın kayıtları 11 Mart’a kadar devam edecek.

 

 

 

 

 

 

 

“Hayata Dair” teması ile düzenlenen yarışma, kadınların kendilerini ve hayata bakışlarını özgürce ifade edebildikleri bir platform olarak, her geçen yıl etki alanını genişletiyor.

Anadolu Hayat Emeklilik’in Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) danışmanlığında yürüttüğü yarışmaya, fotoğraf sanatına ilgi duyan 18 yaş üzeri tüm amatör ve profesyonel kadın fotoğrafçılar “Hayata Dair” en fazla beş adet fotoğrafla katılabiliyor.

Sonuçları 2 Nisan tarihinde Anadolu Hayat Emeklilik’in web sayfasında yayınlanacak olan yarışmanın birincisi 5 bin lira, ikincisi 3 bin lira, üçüncüsü ise bin lira ile ödüllendirilecek. Ayrıca sergilenmeye değer bulunan her esere de 250 lira telif ödenecek. Yarışmada dereceye giren ve sergilenmeye değer bulunan eserler İstanbul’daki ve Anadolu’daki çeşitli mekânlarda fotoğrafseverlerle buluşacak.

“Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması”nın bu yılki jüri üyeleri arasında; Arel Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Güler Ertan, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Nihal Kafalı, fotoğraf sanatçısı Mehmet Kısmet, fotoğraf sanatçısı Cengiz Karlıova ve Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Müşaviri Nihan Güney yer alıyor.

İlk düzenlendiği 2007 yılından bu yana 6 bine yakın kadının, 20 bini aşkın fotoğrafla katıldığı “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması” kısa zamanda Türkiye’nin en çok ilgi gören fotoğraf yarışmalarından biri haline geldi.

“Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması” hakkında daha detaylı bilgi anadoluhayat.com.tr adresinden veya 0212 317 70 25 numaralı telefondan edinilebilir.

 

altbanneraralik

Assist Line

Sigortacı Önemli İnternet Adresleri

İstatistikler

Üyeler : 9133
İçerik : 5594
İçerik Tıklama Görünümü : 8075644

 • Giriş Yap
 • Kayıt ol
  Kayıt Alanı
  *
  *
  *
  *
  *
  Doldurulması Zorunlu Alan(*)
 • Haftalık Bülten Almak İstiyorum

  Follow us on Twitter