Ünlem Sigorta Aracılık Hizmetleri Genel Müdürü Gökhan Uçar: ING Emeklilik acentesiyle ekip oluyor

Sigortacı Gazetesi

Cumartesi, 25 Ekim 2014
Yazı Boyutu
 • increase font size
 • Default font size
 • decrease font size
Sigortacı Gazetesi HABERLER HABERLER Ünlem Sigorta Aracılık Hizmetleri Genel Müdürü Gökhan Uçar: ING Emeklilik acentesiyle ekip oluyor


Ünlem Sigorta Aracılık Hizmetleri Genel Müdürü Gökhan Uçar: ING Emeklilik acentesiyle ekip oluyor

e-Posta Yazdır PDF

ING Emeklilik’le acenteleri arasındaki ilişkiyi anlatan Gökhan Uçar, “Acenteliğimizle ING Emeklilik bir ekiptir ve aramızdaki bu güçlü bağ önümüzdeki yıllarda da başarılı projelerle kendini gösterecektir” diye konuştu.

 

 

 
Acenteliğiniz hakkında bilgi verir misiniz?
Ünlem Sigorta Aracılık Hizmetleri’ni, 2005 yılında kurduk. 2007 Nisan ayından beri de ING Emeklilik acentesiyiz. Ana faaliyet konusu bireysel emeklilik olan acenteliğimizde son bir yıldır diğer branşlarda da hizmet veriyoruz. Başladığımız günden bugüne bulunduğumuz bölgede müşterileri-mize olan yakınlığımızla sigortacılığı danışmanlık seviyesine çekmeyi başardık. Acenteliğimizde 25 kişilik bir ekiple çalışıyoruz ve önümüzdeki günlerde kurulacak müşteri hizmetleri merkezi ve yeni şubelerimizle bu sayıyı daha da artıracağız.

Peki, kaç müşteriye hizmet veriyorsunuz ve ne kadar üretim sağlıyorsunuz?
Şu an yaklaşık 4000 müşterimiz var. Üretim bazında ise her ay 300–350 bin lira civarında katkı payı ve 250 adet civarında yeni satış yapı-yoruz.

‘MÜTHİŞ BİR YOL GÖSTERİCİ’
Bir iş ortağı olarak ING Emeklilik’i nasıl buluyorsunuz?
Bir iş ortağı olarak ING Emeklilik’i çok profesyonel buluyoruz. Şirketimiz yaptığımız her işte müthiş bir yol gösterici oluyor bize. Bizler sahada santrforken, ING Emeklilik sürekli asist yapan bir takım oyuncusu gibi davranıyor.

Peki, ING Emeklilik acentelerine ne gibi avantajlar sağlıyor?
Operasyonel anlamda sorunlu olan işleri kısa sürede çözmesi, müşterilerimizle ilgili sorunlarımıza anında cevap vermesi, yaşanan sorunları sahiplenmesi ve müşteri hizmetlerinin acentelere katkıları ING Emeklilik’in sağladığı avantajlardan bazıları. Bunun yanında fonlarının oldukça profesyonel ekiplerce yönetilerek müşteri çıkarlarının korunması da ING Emeklilik’i ayrıcalıklı kılan özelliklerden biri.

‘ING EMEKLİLİK’LE ARAMIZDA GÜÇLÜ BİR BAĞ VAR’
ING Emeklilik’in acente ihtiyaç ve beklentile-rine karşı tutumunu nasıl değerlendiriyorsunuz?
Şirketin bu konudaki hızı inanılmaz. Müşteri hizmetlerimiz müşterilerimizin istek ve şikâyetlerini kısa süre içinde değerlendirerek çözüm önerilerini hızla sunuyor. ING Emeklilik işle ilgili tüm süreçleri hızla yönetiyor. Geçmişte şikayetçi olduğum pek çok sorunu ING Emeklilik çatısı altındayken yaşamadım.

Acenteliğinizle ING Emeklilik arasındaki ilişkiyi tarif eder misiniz?
Şehir dışında görüşme yaptığım bir müşterim, ‘Size nasıl güvenebilirim?’ dedi. Ben de müşteri-min ING Emeklilik acente sorumlusuyla görüşebileceğini söyledim. Müşterimiz, telefona çıkan acente sorumlusuna ‘Ünlem Sigorta size ait bir acente mi ve nasıl çalışıyorlar?’ dedi. Hiç bir müdahalemin olmadığı telefon konuşmasında müşteri temsilcisi, ‘Eğer bir Ünlem sigortası çalışanı size denk gelmişse gönül rahatlığı ile sözleşmenizi yapın. Karşınızdaki kişi Türkiye’deki en iyi danışmanlardan biridir ve size çok yardımcı olacaktır. Ben de buna kefilim’ dedi. Daha sonra o müşterimizin referansı ile o bölgede 30 adet yeni sözleşme yaptık. Müşterimiz artık ailemizin bir üyesi.
Ünlem Sigorta ile ING Emeklilik bir ekiptir ve aramızdaki bu güçlü bağ önümüzdeki yıllarda da başarılı projelerle kendini gösterecektir.

 

English


Ünlem Sigorta Aracılık Hizmetleri General Manager Gökhan Uçar: “ING Emeklilik forms a team with its agents”

“Our agent makes up a team with ING Emeklilik and this strong tie will show itself more apparently in the successful projects to follow in coming years,” Gökhan Uçar said In his remarks on ING Emeklilik’s relations with its agents.

 

altbanneraralik

Assist Line

Sigortacı Önemli İnternet Adresleri

İstatistikler

Üyeler : 9078
İçerik : 5587
İçerik Tıklama Görünümü : 8048899

 • Giriş Yap
 • Kayıt ol
  Kayıt Alanı
  *
  *
  *
  *
  *
  Doldurulması Zorunlu Alan(*)
 • Haftalık Bülten Almak İstiyorum

  Follow us on Twitter