Anadolu Hayat Emeklilik “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2010” fotoğraf yarışması bu ay başladı

Sigortacı Gazetesi

Cumartesi, 1 Kasım 2014
Yazı Boyutu
 • increase font size
 • Default font size
 • decrease font size
Sigortacı Gazetesi HABERLER Ocak 2010 Anadolu Hayat Emeklilik “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2010” fotoğraf yarışması bu ay başladı


Anadolu Hayat Emeklilik “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2010” fotoğraf yarışması bu ay başladı

e-Posta Yazdır PDF

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen kadınlara özel fotoğraf yarışması “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” başladı.

 

 

 

 

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu danışmanlığında, fotoğraf sanatına ilgi duyan amatör-profesyonel tüm kadınlara açık olan yarışmanın başvuruları 01 Ocak–12 Mart 2010 tarihleri arasında gerçekleşecek. Yarışmanın bu yılki konusu “Hayata Dair”… Anadolu Hayat Emeklilik, kadınların hayata bakış açılarını, farklı ve kalıcı bir yöntemle yansıtmalarına vesile olan ve gördüğü yoğun ilgi ile 4’üncü yılını kutlayan Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışmasına tüm kadınları davet ediyor.
Yarışmanın bu yılki jüri üyeleri arasında Kültür Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Güler Ertan, Fotoğrafevi Fotoğraf Eğitmeni Adnan Sokol, Fotoğraf Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ömer Serkan Bakır, Fotoğraf Sanatçısı Aramis Kalay ve Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Müşaviri Betül Çığır yer alıyor.
Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Uğur Erkan, 4 yıldır düzenledikleri ve gelenekselleşen Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışmasına ilginin katlanarak arttığını, kurumsal olarak kadınlara yakın durmayı ilke edinen Anadolu Hayat Emeklilik’in bu vasıtayla amacına ulaştığına şahit olmaktan büyük gurur ve mutluluk duyduğunu belirtti.
Kadınların zengin düş gücü, dünyaya hassasiyetle yaklaşımları ve derin içsel dünyalarının yaşama ve fotoğraf karelerine yansımış sonuçlarını her gördükçe duygulandıklarını dile getiren Erkan, yarışmaya Türkiye’den hatta yurt dışından yüzlerce kadının yolladığı fotoğrafları her yıl daha da sabırsızlıkla beklediklerini ekledi.

SONUÇLAR 29 MART’TA AÇIKLANACAK
Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 2010’un sonuçları, jüri değerlendirmesinin ardından 29 Mart 2010 tarihinde Anadolu Hayat Emeklilik’in www.anadoluhayat.com.tr adlı web sitesinde yayınlanacak. Birinciye 5 bin TL, ikinciye 3 bin TL, üçüncüye bin TL ödül verilecek olan yarışmada, sergilenmeye değer bulunan eser sahiplerine ise 200’er TL telif ödenecek.

 

EnglishAnadolu Hayat Emeklilik’s women photography competition starts

Fourth of the photography competition named “Pictures from the Life from the Eye of Women 2010” and organized by Anadolu Hayat Emeklilik started in December. The competition is open to participation by women photographers.

 

altbanneraralik

Assist Line

Sigortacı Önemli İnternet Adresleri

İstatistikler

Üyeler : 9145
İçerik : 5596
İçerik Tıklama Görünümü : 8082468

 • Giriş Yap
 • Kayıt ol
  Kayıt Alanı
  *
  *
  *
  *
  *
  Doldurulması Zorunlu Alan(*)
 • Haftalık Bülten Almak İstiyorum

  Follow us on Twitter