HDI Sigorta, Erzurumspor’a forma sponsoru oldu

2016 yılından bu yana Türkiye’nin profesyonel ve amatör branşlarında yarışan spor kulüplerine destek veren HDI Sigorta, bu kez de Erzurumspor’un forma sponsoru oldu.

HDI Sigorta, bu kez de Erzurumspor’a forma sponsoru oldu. İmza töreni, 8 Nisan’da Erzurum Belediye Başkanı’nın makamında gerçekleştirildi. Törene HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, Büyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Ali Demirhan ve Erzurum Belediye Başkanı Mehmet Sekmen katıldı.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle 2005 yılında kurulan kulüp, 2. ligde başarılı bir performans sergiliyor. 2016-2017 sezonunda takımın forma sponsorluğunu üstlenecek olan HDI Sigorta ise, 2016 yılından bu yana Türkiye’nin profesyonel ve amatör branşlarında yarışan spor kulüplerine destek veriyor.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, şunları söyledi: “Şehir kulüplerimiz, şehrin nabzını tutan en önemli oluşumlarından biri. Bu sebeple, tüm liglerde gayret gösteren ekiplerimize destek verilmesi gerekiyor. 2016-2017 sezonunda Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin yanında olarak Erzurumspor’a ve Erzurum’a katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bundan sonra da Türk sporunun yanında olmaya devam edeceğiz.”

HDI Sigorta, bu yıl ayrıca Türkiye Basketbol Federasyonu, Fenerbahçe, Galatasaray Spor Kulübü, Trabzonspor, Bursa BB Spor Kulübü Derneği, Anadolu Efes Spor Kulübü Derneği, Karşıyaka Spor Kulübü, Altay Spor Kulübü ve Bandırma Spor Kulübü Derneği ile reklam ve sponsorluk anlaşmaları imzaladı.

13 Nisan 2017

İlgili Haberler

AvivaSA’dan Türkiye’nin 10 yılı araştırması: %67, çocuklarının geleceğine garanti istiyor

AvivaSA, 10. yıl iletişim çalışmaları kapsamında “Türkiye’nin 10 Yılı” araştırması ile geçmiş ve gelecek 10 yıla ışık tuttu. Araştırmaya katılanların %67'si gelecek 10 yıl içinde “çocuklarının geleceklerini garanti altına almanın” ilk tercihleri olduğunu belirtti. Geçmiş 10 yıla ilişkin “Ah Keşke!” denen şey ise, en yüksek oranda (%34) “Keşke boş zamanlarımı daha dolu dolu geçirseydim” oldu. Araştırmada ayrıca, son 10 yıl içinde, Türkçe pop şarkısı ve şarkıcısı, Türk filmi, Türk dizisi, Türk sinema ve tiyatro oyuncusu ve Türk sporcusu gibi alanlarda, Türk insanının en başarılı bulduğu isimlere de yer verildi. Tarkan, Kenan İmirzalıoğlu, Arda Turan, Ali Sunal isimleri ve Recep İvedik filmi ile Diriliş Ertuğrul dizileri ilk sırada yer aldı.

“Dünyanın yarısının kullandığı işletim sistemindeki güvenlik açıklarına dair rapor trende unutulur ve…”

Lloyd’s ve Cyence tarafından yayımlanan siber risk raporunda siber saldırıların mevcut sonuçlarını daha iyi anlamak için iki senaryo üzerinden ilerleniyor. İki senaryo da, siber saldırılara karşı alınan önlemleri sağlamlaştırabilmek için analistlerin hayal güçlerinin bir ürünü. Oldukça ilginç olan bir senaryoya göre, bir siber güvenlik analisti, içinde küresel piyasanın yarısı tarafından kullanılan bir işletim sisteminin güvenlik açıklarına dair raporu trende unutuyor. Bu rapor “derin web” üzerinden satışa çıkarılıyor. Birisi de sistemdeki açıkları kullanarak maddi kazanç sağlamak amacıyla raporu satın alınıyor.

Yazarlar