MAPFRE Sigorta acenteleri Antalya’da buluştu

MAPFRE Sigorta’nın Türkiye genelindeki acenteleri 28 – 30 Nisan tarihleri arasında Antalya Regnum Carya Otel’de bir araya geldi. Sayıları 2 bin 600’ü aşan acente ile hizmet veren MAPFRE Sigorta’nın Acenteler Toplantısı’na 230’u aşkın acente katıldı. İki gün süren organizasyonda 2016 yılı değerlendirilirken, 2017’ye ait hedefler ve stratejiler de paylaşıldı.

Türk sigorta sektörünün en güçlü şirketleri arasında yer alan MAPFRE Sigorta, 28-30 Nisan tarihleri arasında “Yolumuz Bir Yarınımız Bir” konseptiyle, Antalya Regnum Carya Otel’de acenteleri ile bir araya geldi. Toplantıda MAPFRE Sigorta yöneticileri 2016 yılını değerlendirerek, 2017 hedeflerini ve stratejilerini acenteleri ile paylaştı.

Başarılı bir 2016’yı geride bıraktıklarını ifade eden MAPFRE Sigorta CEO’su Alfredo Muñoz; “MAPFRE olarak acentelerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Tüm acentelerimiz ile yolumuzun bir, geleceğimizin bir olduğuna inanıyoruz. Bu anlamda; Türk sigorta sektöründeki tüm paydaşlarımıza ve müşterilerimize fark yaratan, güven kavramının içini gerçek manada dolduran ürün ve hizmetler sunmaya, acentelerimiz ile birlikte büyümeye ve büyük başarılara imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

Bir günlüğüne MAPFRE Sigorta sosyal medya hesaplarını yöneten ünlü oyuncu Doğa Rutkay’ın moderatör olarak yer aldığı toplantıda eğlenceli anlar da yaşandı. MAPFRE Sigorta Genel Müdür Yardımcısı İlker Sırtıkırmızı, Doğa Rutkay ile talk show tadında geçen keyifli bir sohbete imza attı.

Toplantıda 10, 15 ve 20 yıldır MAPFRE ailesinin üyesi olan acentelere Uzun Yıl Birliktelik ödülleri verilirken; Verimlilik ve Üretim kategorilerinde de birçok acenteye MAPFRE Sigorta yöneticileri tarafından ödülleri takdim edildi.

MAPFRE Türkiye acenteleri, gerçekleşen toplantıların ardından yenilen akşam yemeği sonrasında Ajda Pekkan’ın unutulmayan şarkıları ve muhteşem sahne performansıyla eğlenme fırsatı buldu.

10 Mayıs 2017

İlgili Haberler

AvivaSA’dan Türkiye’nin 10 yılı araştırması: %67, çocuklarının geleceğine garanti istiyor

AvivaSA, 10. yıl iletişim çalışmaları kapsamında “Türkiye’nin 10 Yılı” araştırması ile geçmiş ve gelecek 10 yıla ışık tuttu. Araştırmaya katılanların %67'si gelecek 10 yıl içinde “çocuklarının geleceklerini garanti altına almanın” ilk tercihleri olduğunu belirtti. Geçmiş 10 yıla ilişkin “Ah Keşke!” denen şey ise, en yüksek oranda (%34) “Keşke boş zamanlarımı daha dolu dolu geçirseydim” oldu. Araştırmada ayrıca, son 10 yıl içinde, Türkçe pop şarkısı ve şarkıcısı, Türk filmi, Türk dizisi, Türk sinema ve tiyatro oyuncusu ve Türk sporcusu gibi alanlarda, Türk insanının en başarılı bulduğu isimlere de yer verildi. Tarkan, Kenan İmirzalıoğlu, Arda Turan, Ali Sunal isimleri ve Recep İvedik filmi ile Diriliş Ertuğrul dizileri ilk sırada yer aldı.

“Dünyanın yarısının kullandığı işletim sistemindeki güvenlik açıklarına dair rapor trende unutulur ve…”

Lloyd’s ve Cyence tarafından yayımlanan siber risk raporunda siber saldırıların mevcut sonuçlarını daha iyi anlamak için iki senaryo üzerinden ilerleniyor. İki senaryo da, siber saldırılara karşı alınan önlemleri sağlamlaştırabilmek için analistlerin hayal güçlerinin bir ürünü. Oldukça ilginç olan bir senaryoya göre, bir siber güvenlik analisti, içinde küresel piyasanın yarısı tarafından kullanılan bir işletim sisteminin güvenlik açıklarına dair raporu trende unutuyor. Bu rapor “derin web” üzerinden satışa çıkarılıyor. Birisi de sistemdeki açıkları kullanarak maddi kazanç sağlamak amacıyla raporu satın alınıyor.

Yazarlar