Mapfre Sigorta’nın acenteler toplantısı “Kusursuz Ahenk” mottosuyla gerçekleştirildi

Mapfre Sigorta’nın geleneksel acenteler toplantısı, bu yıl 4-6 Mayıs tarihleri arasında “En büyük değerimiz kusursuz ahengimiz” sloganıyla Titanic Deluxe Bodrum Hotel'de gerçekleştirildi. Sunuculuğu Yekta Kopan’ın yaptığı toplantıda ünlü ebru sanatçısı Garip Ay’ın gerçekleştirdiği ebru şov büyük ilgi gördü. Gece ünlü şarkıcı Gökhan Tepe’nin konseriyle tamamlandı.

Mapfre Sigorta, acenteleriyle 4 – 6 Mayıs tarihleri arasında Titanic Deluxe Bodrum Hotel’de bir araya geldi. Bu yılki sloganı “En büyük değerimiz kusursuz ahengimiz” olan Mapfre Sigorta Acenteler Toplantısı’nın sunuculuğunu yazar, TV programcısı Yekta Kopan üstlendi. Acenteler Toplantısı 4 Mayıs akşamı Bengü Beker canlı performansıyla gerçekleşen plaj partisiyle başladı. Toplantının ikinci günü ise ünlü ebru sanatçısı Garip Ay’ın ebru şovuyla devam etti. Ardından Mapfre Sigorta Genel Müdürü Alfredo Munoz 2017 yılına ilişkin bir değerlendirme yaparak, Mapfre Sigorta’nın 2018 hedeflerini aktardı.

Mapfre Sigorta Genel Müdürü Alfredo Munoz, “Bu yıl odaklanacağımız konuların başında kasko, KOBİ sigortaları, hayat sigortaları yer alıyor. Ayrıca müşteri odaklı hizmet anlayışımızla değişen müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hem sigortalılarımıza çok kanallı bir yapı ile hizmet vermek hem de potansiyel sigortalılarımıza farklı kanallardan ulaşarak dağıtım kanallarımızın portföy gelişimlerine katkı sağlamak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ayrıca tüm süreçlerimizin dijitalizasyonu sağlayarak operasyonel mükemmeliyete ulaşmayı; dijital teknolojilerle çalışanlarımızın, acentelerimizin, dağıtım kanallarımızın ve tedarikçilerimizin deneyim ve verimliliğini artırmayı hedefliyoruz” dedi.

Munoz’un konuşmasının ardından gerçekleşen ödül töreninde ise MAPFRE Sigorta acentelerine uzun yıl birliktelik, üretim ve verimlilik alanında ödüller dağıtıldı. Keyifli anlara sahne olan toplantı, ünlü şarkıcı Gökhan Tepe’nin konseriyle tamamlandı.

9 Mayıs 2018

İlgili Haberler

Yazarlar