‘Müsaadenizle Büyükler’ filminin ana sponsoru Quick Sigorta

Ana sponsorluğunu Quick Sigorta’nın yaptığı ‘Müsaadenizle Büyükler’ filmi aralık ayında gösterime giriyor. Talip Karamahmutoğlu’nun yönettiği ve Emre Altuğ gibi isimlerin yer aldığı filmde çocukların birey olmaya adım atması, sokak hayvanlarıyla ilişkileri üzerinden anlatılıyor.

Quick Sigorta sponsorluk çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Aralık ayında yayına girmesi beklenen, toplumun sokak hayvanlarına daha duyarlı olmasını amaçlayan ‘Müsaadenizle Büyükler’ filminin ana sponsorluğu Quick Sigorta üstlendi. Yönetmenliğini Talip Karamahmutoğlu’nun yaptığı filmde, Emre Altuğ, Duygu Paracıkoğlu, Ümit Çırak, Eriş Akman, Serap Ağalar, Ses Sanatçısı Çağatay Akman, Hakan Eksen, Ayhan Eroğlu ve çocuk yıldız oyunculardan Enes Göçmen ve Efe Koçyiğit gibi birçok isim rol alıyor. Çekimleri İstanbul Zekeriyaköy’de yapılan “Müsaadenizle Büyükler” filmi çocukların birey olduğunu anlatıyor. Sokak hayvanları ile çocukların iletişimini anlatan film, aynı zamanda sosyal mesajlar da veriyor.

‘BÜYÜK İLGİ GÖRMESİNİ BEKLİYORUZ’

Avrasya Medya Prodüksiyon tarafından hayata geçirilen proje ile ilgili açıklamalarda bulunan Yapımcı Halit Ziya Alptekin, çekimlerin zorlu olduğu kadar keyifli geçtiğini belirterek, “Müsaadenizle Büyükler adlı sinema filmimizde, anne ve babaların çocuklarını aslında bir birey olarak görmesi gerektiği anlatılıyor. Bu film, sokak köpeklerine yardımcı olan çocukların hem sorumluluk duygusunu hem de merhamet ve adalet duygusunu geliştirici nitelik taşımaktadır. Filmin izleyiciler tarafından büyük ilgi görmesini bekliyoruz. Filmimizin ana sponsoru olan Quick Sigorta ve tüm ekibine teşekkür ederim” dedi.

‘ÇOCUKLAR VE HAYVANLAR KONUNUN MERKEZİNDE’

Konu ile ilgili açıklama yapan Quick Sigorta CEO’su Levent Uluçeçen, ilk defa bir film sponsorluğu gerçekleştirdiklerini belirterek, “Özellikle çocukların ve hayvan dostlarımızın konunun merkezinde olması ilgimizi çekti. Kültür sanat faaliyetlerine her zaman destek vermeye çalışacağız” dedi. Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar ise, “Filmin konusu, oyuncu kadrosu ve yönetim ekibinin konuya yaklaşımını çok beğendik. Çekimlerin bir bölümünü izleyerek onlarla aynı heyecanı paylaştık. Film özellikle çocukların çok hoşuna gidecek. Böylesi güzel bir projeye katkıda bulunduğumuz için çok mutluyuz. Film ile ilgili farklı etkinliklerimiz olacak. Konu ile ilgili gelişmeleri sosyal medya kanallarımızdan takip edebilirsiniz” dedi.

11 Eylül 2018

İlgili Haberler

Yazarlar