PASAD’da başkan değişikliği

Profesyonel Sigorta Acenteleri Derneği (PASAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Necmi Üze görevini PASAD Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Dikgitmez'e devretti.

İki dönem PASAD Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Hasan Necmi Üze, İTO Sektör Meclisi Üyeliği’ne seçilmesi sebebiyle PASAD Yönetim Kurulu Başkanlığı’ndan istifa ettiğini açıkladı.

Hasan Necmi Üze, yaptığı açıklamada, bundan sonra İTO Sigortacılık Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği görevi ile sektörün ve acente camiasının gelişmesi ve sorunlarının çözülmesi konusunda daha etkin çalışmalar yürüteceğini belirtti. Ayrıca PASAD Yönetim Kurulu Üyesi olarak dernek faaliyetlerine destek vermeye devam edeceğini de söyledi.

27 Nisan tarihinde İstanbul Topkapı Mercure Hotel’de yapılan yönetim kurulu toplantısında, Mustafa Dikgitmez oy birliği ile yönetim kurulu başkanı olarak seçildi. Görevi devir alan Mustafa Dikgitmez, yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı Hasan Necmi Üze’ye teşekkür etti ve bundan sonraki süreçte birlikte daha etkin çalışmalar yapacaklarını söyledi.

Mustafa Dikgitmez kimdir?

1974 Nevşehir doğumlu olan Mustafa Dikgitmez, İTÜ’den Bilgisayar Yüksek Mühendisi olarak mezun oldu. Dikgitmez, 2008 yılından beri aktif olarak sigortacılık yapıyor. Evli ve bir çocuk babası Mustafa Dikgitmez iyi derecede İngilizce biliyor.

9 Mayıs 2018

İlgili Haberler

Yazarlar