Quick Sigorta Afyon’da

Quick Sigorta, yeni ürün ve uygulamalarını acenteleriyle ve paydaşlarıyla paylaştığı toplantılarına Afyon’da devam ediyor.

Quick Sigorta Türkiye genelinde sürdürdüğü toplantılarına  Afyon ile devam ediyor. Bugün; Afyon, Ikbal Termal Hotel’de saat 13.00 de başlayacak olan toplantıya Genel Müdür Ahmet Yaşar, Genel Müdür Yardımcısı Dr. Ismail Kızılbay, Genel Müdür Yardımcısı Halil Alaeddinoğlu katilacak. 

Toplanti ile ilgili bilgi veren Halil Alaeddinoglu, “1700 acentemiz var ve bu sayı hergün yükseliyor. Acentelerimiz ile bir araya gelmek ve onları dinlemek bizim için çok önemli. Bu dönemde piyasaya sunduğumuz yeni ürünlerimizinde büyük ilgi görmesi bu toplantıları daha önemli hale getirdi. Afyon ve cevre illerde bulunan acentelerimiz ile Kefalet Sigortası ve Alacak Sigortası olmak üzere birçok konuyu ayrıntılı şekilde ele alacagiz” dedi. 

Genel Müdür Ahmet Yaşar ise dijital altyapi sayesinde acente yapılanmasını son derece hızlı şekilde gerçekleştirdiklerini belirterek, ” Dijital olmak, hızlı olmak önemli ancak acentelerimiz ile bir araya gelmek daha ayri bir öneme sahip. Her ay farkli kentlerde bu toplantilarimiz oluyor. Bu ay Afyon sonrasinda Mardin’de de bir toplantimiz olacak” dedi.

8 Nisan 2019

İlgili Haberler

Yazarlar