SAB ile özel hastaneler arasında yakın temas

SAB Yönetim Kurulu Üyeleri, önce Liv Hospital, ardında da Memorial Hastanesi'nin yöneticileriyle temasa geçerek sigorta ile sağlık sektörleri arasındaki işbiriliği üzerine fikir alışverişinde bulundu. SAB Başkanı Reşit Çakas, tamamlayıcı sağlık sigortası üzerine bir yazı kaleme almış, acenteler için önemli bir branş olduğunu belirtmişti.

SAB Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Çakas,Yönetim Kurulu Üyeleri Alp tümer ve Nuri Peri‘den oluşan SAB Heyeti Liv Hospital -Ulus Hastanesine nezaket ziyaretinde bulundu. Başhekim Genel cerrahi Uzmanı Dr. Adil Tanık, Kurumsal Pazarlama Müdürü Tuğçe Başeğmez, Anlaşmalı Kurumlar Uzmanı Sezgi Eyilik ve anlaşmalı Kurumlar Sorumlusu Sıtar Gümüşboğa tarafından ağırlandı. Karşılıklı işbirliğinin yeni dönemde de devamı konusunda mutabık kalındı.

Ardından Memorial Hastanesi Pazarlama Müdürü Gülden Çubukçu ve Bireysel ve Kurumsal Pazarlama Uzmanı Ali Söğüt, SAB’ı ziyaret etti. SAB Başkanı Reşit Çakas ,Yönetim Kurulu Üyeleri Alp tümer, Nuri Peri, Ayberk dönmez ve Selim Koşak tarafından ağırlandı. Karşılıklı işbirliği ve acentelerin karşılaştığı sıkıntılar ve kolaylık beklentileri dile getirildi. İşbirliği yapılarak atılacak adımların konuşulduğu ziyaret iyi dilek temennileriyle son buldu.

SAB Başkanı Reşit Çakas, tamamlayıcı sağlık sigortası üzerine görüşlerini açıklayan yazı şöyle:

Tamamlayıcı sağlık sigortasında sürdürülebilir gelişim nasıl sağlanır?

19 Kasım 2018

İlgili Haberler

Yazarlar