Oğul Doğa Gökşin

SAB’dan üyeleri için hukuki danışmanlık anlaşması

Sigorta Acenteleri Derneği (SAB), hukuki danışmanlık hizmeti almak üzere İstanbul Barosu avukatlarından Emre Mert ile anlaştığını duyurdu.

Sigorta Acenteleri Derneği (SAB) Başkanı Doğan Şen, hukuki danışmanlık hizmeti almak için İstanbul Barosu avukatlarından Emre Mert ile anlaşmaya vardıklarını açıkladı. Yönetim Kurulu’nun imzasıyla yapılan açıklamada dernek üyelerine verilecek danışmanlık hizmetinin ücretsiz olacağı da belirtildi.

Doğan Şen’in Facebook hesabında yaptığı açıklama şöyle:

Sevgili Üyelerimiz,

Derneğimiz, sigortacılık faaliyetlerine ilişkin hukuki danışmanlık hizmeti almak üzere İstanbul Barosu avukatlarından Sayın Emre Mert ile anlaşmış bulunmaktadır.

Anlaşma çerçevesinde, acentelerin yaşadığı hukuki sorunları çözmek üzere siz değerli üyelerimize ücretsiz danışmanlık hizmeti verilecektir.

Bu konuya ek olarak, avukatımız;

Üyelerimizin portföyündeki sigortalı araçlarda oluşan hasar sonrasında ne gibi hakları olduğu ve bu haklarını nasıl kullanacağı konusunda sizlere bilgi vererek destek olacaktır.

Bu çalışmada sigortalıların hakları eksiksiz korunacak, üstelik üyelerimiz için müşteri memnuniyeti sağlayıcı bir çalışma olacaktır.

Sorunlarınızı ve iletişim bilgilerinizi mail adresimize sab@sab.org.tr bildirmeniz ricasıyla iyi çalışmalar dileriz.

SAB Yönetim Kurulu

5 Ocak 2018

İlgili Haberler

Yazarlar