SED Genişletilmiş Kurullar Toplantısı yapıldı

Sigorta Eksperleri Derneği'nin (SED), tüm kurul üyeleri, bölge ve il temsilcileri ile birlikte 9 Haziran Cumartesi günü Genişletilmiş Kurullar Toplantısı yapıldı.

Sigorta Eksperleri Derneği’nin (SED) Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu, Sicil Kurulu, Denetleme Kurulu asil ve yedek üyeleri ile ülke genelinde 15 ildeki 12 bölge ve 3 il temsilciliklerinin yönetim kadroları 9 Haziran Cumartesi günü Miracle İstanbul Asia Otel’de bir araya geldi.

Toplantıda derneğin 2014 – 2018 Çalışma Raporu ve 2023 Vizyonu kapsamındaki Stratejik Eylem Planı yeniden gözden geçirilerek mesleğin güncel, ana sorunları doğrultusunda değerlendirildi. Bölgesel değerlendirmeler de yapılarak karşılıklı bilgi alışverişlerinde bulunuldu ve devam etmekte olan ve yeni dönemde ihtiyaç duyulacak çalışmalara dair planlamalar kısa-orta-uzun vadeli planlar yapıldı.

79 kişilik bir katılımla gerçekleşen toplantıya geçirmiş olduğu kazadan dolayı tedavisi sürmekte olan SED Başkanı Ahmet Nedim Erdem ile Dernek Başkan Vekili ve SEDEV Başkanı Fikret Gülbahar sağlık problemleri sebebiyle programa katılamadı.

13 Haziran 2018

İlgili Haberler

Yazarlar