Sektörün iletişimcileri ile bir araya geldik

Sigorta şirketlerinin pazarlama ve iletişim bölümlerinden 50’nin üzerinde temsilci, yemek sırasında birbiriyle kaynaşma fırsatı buldu.

Sektörün pazarlama müdürleri ve iletişimcileri, Türkiye’nin en çok satan sektör yayını olan Sigortacı Gazetesi’nin düzenlediği organizasyonda buluştu. 22 Ekim Pazartesi günü, İstanbul’un en iyi balık lokantalarından biri olan Lacivert Restaurant’ta buluşan sektör temsilcileri öğle yemeğinde sohbet edip birlikte keyifli zaman geçirdiler. 

2019 yılının bütçe, promosyon telaşı başlamadan önce bir araya gelen 50’den fazla sektör temsilcisi, İstanbul Boğazı manzarası eşliğinde hem stres attı, hem de 2019’a ilişkin fikir alışverişinde bulundu.

Aralarında Aegon Sigorta, Allianz, Axa Sigorta, Bereket Emeklilik, Demir Hayat, Doğa Sigorta, Ethica Sigorta, Eurocross, Generali Sigorta, Groupama, Güneş Sigorta, Halk Sigorta, Halk Emeklilik, Katılım Emeklilik, Koru Sigorta, Magdeburger Sigorta, Mapfre Sigorta, Orient Sigorta, Quick Sigorta, SBN Sigorta, Sigorta Cini, Sompo Japan Sigorta, Tamas, TARSİM, Türk Nippon Sigorta, TSB ve Unico Sigorta gibi şirket ve kurumların bulunduğu organizasyona katılanlara bir de sürprizimiz oldu.

KATILIMCILARA MANDALA KİTABI

Davete katılan herkese, 40 bin yıl önce insanların hayatlarında dilek ve arzularının gerçekleşmesi için mağara duvarlarına yaptıkları Mandala desenlerini içeren bir boyama kitabı hediye edildi.
Konsantrasyon, yaratıcılık, farkındalığın artmasını ve stres anında daha sakin düşünebilmeyi sağlayan Mandala, adeta biz iletişimcilerin çalışma hayatının özeti… 

5 Kasım 2018

İlgili Haberler

Yazarlar