Sigorta Tatbikatçıları Derneği’nın 60’ıncı yıldönümü kutlaması 29 Kasım’da

1958 yılında 14 sigortacının bir araya gelmesi ile kurulan, sektörün en köklü derneklerinden biri olan Sigorta Tatbikatçıları Derneği, 60’ıncı yaşını 29 Kasım’da düzenleyecekleri bir etkinlikle kutlayacak.

Bugünlerde çok sayıda organizasyona öncülük eden Sigorta Tatbikatçıları Derneği (STD), bu sefer de kendi yıldönümü için bir organizasyon düzenliyor. 1958’de 14 sigortacı tarafından kurulan dernek, Sigortacı Gazetesi’nin medya sponsorluğunda 29 Kasım 2018 günü saat 18:00’de Milli Reasürans Konferans Salonu’nda sektör temsilcilerini bir araya getirecek.

Kokteyl ile başlayan program ardından açılış konuşmaları ve 60’ıncı yıl için hazırlanan kısa film gösteri ile devam edecek. Filmin ardından plaket töreni düzenlenecek. Son olarak da saat 21:00 Kamuran Akkor ve Korosu’nun konseri başlayacak.

Sigorta Tatbikatçıları Derneği’nin kurumsal Instagram hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

Sigorta Tatbikatçıları Cemiyeti adı ile 1958 yılında faaliyete geçen derneğin kurucuları şöyle:

Haluk Akan, Turhan Avşar, Yaşar Aybek, Melih İsfendiyar, Ali Neyzi, Aziz Önen, Adnan Özberk, İlham Saner, Nurettin Somer, Faruk Seven, Fahiman Şakarcan, Ömer Yanlızoğlu, Nurettin Yamanlar, Osman Yücesan.

 

 

2 Kasım 2018

İlgili Haberler

Yazarlar