Sigortacıdan: Sizin değil, aracın fotoğrafları gerekiyor

ABD'li kadına, sigorta şirketinden “Sizin değil, aracın önden ve yandan fotoğrafları gerek” yazan bir elektronik posta geldi. Gelen bu mailin ardından kadın, araç yerine kendi fotoğraflarını yollamasını “utanç verici bir hata" olarak nitelendirdi ve yolladığı fotoğrafları yaşadıklarıyla birlikte kişisel sosyal medya hesabından paylaştı.

ABD’nin Arkansas eyaletinden Alyssa Stringfellow büyükannesinin aracının sigortasına kendisini de ekletmeye çalıştığında, istenen fotoğraflar nedeniyle sosyal medyada büyük ilgi gören bir hataya imza attı. BBC Türkçe’de yer alan habere göre, Stringfellow sigortacı aracın resimlerini göndermesini istediğinde, aracın değil kendisinin fotoğraflarını yolladı.

25 yaşındaki öğretmen “Aynen bu çektiğiniz gibi fotoğraflara ihtiyacım var, ama aracınızın olması gerekiyor” diyen bir elektronik posta alınca hatasını anladı. Ancak Stringfellow bu utandırıcı hatasını unutmak yerine, yaptığını ve fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

Stringfellow olayı anlattığı Facebook paylaşımında “Bütün gün bunu burada paylaşıp paylaşmamayı düşündüm çünkü kabul etmesi ÇOK utandırıcı bir şey, ancak sonunda GERÇEKTEN sarışın anımı sizlerle paylaşmaya karar verdim” dedi.

Daha sonra büyükannesi sigortacının isteklerini söylediğinde yaşanan karışıklığı da şöyle anlattı: “Ehliyet numaramı, doğum tarihimi, önden ve her iki yandan çekilmiş fotoğraf istediklerini söyledi. Sigortacının elektronik posta adresini verdi ve diğer her şeyle birlikte resimleri yolladım”

14 Kasım 2017

İlgili Haberler

Yazarlar