Sompo Japan Sigorta’nın mobil uygulamasına uluslararası birincilik ödülü

Sompo Japan Sigorta acentelerine yönelik geliştirdiği ‘EJENTO’ mobil uygulaması ile bu sene 12’ncisi düzenlenen Celent Model Insurer Awards’ta “Digital and Omni-Channel Technologies” kategorisinde birincilik ödülünü kazandı.

Celent Model Insurer ödülü teknoloji kullanımının en iyi uygulamaları için ABD’de verilen ve bir sigorta şirketinin alabileceği en prestijli teknoloji ödüllerinden biri. Sompo Japan Sigorta, dünyanın dört bir yanından katılım gösteren şirketlerin de bulunduğu organizasyonda 37 farklı proje arasından birincilik ödülüne layık görülmenin mutluluğunu ifade etti. Yine, geçtiğimiz yıl Sompo Japan Sigorta Türkiye olarak 5 kıtada 32 ülkede bulunan Sompo Holding Grup şirketlerinin bulunduğu beşincisi düzenlenen Sompo Holding Global Awards organizasyonunda birincilik ödülüne layık görülmüştü.

Acentelerine ofis dışında istedikleri yer ve zamanda, hızlı ve kolay bir şekilde teklif çalışıp, poliçe tanzim edebilmelerini sağlayan ve bunun yanı sıra hasar ihbarı özelliği ile her an müşterilerine dokunabilmelerini kolaylaştıran EJENTO, bu bağlamda ülkemizde geliştirilen öncü mobil acente uygulamaları arasında değerlendirilmektedir. Bunun yanı sıra, her geçen gün EJENTO’yu kullanan aktif acentelerin sayısı artarken, acenteler hayatlarını oldukça kolaylaştıran bu uygulamadan çok memnun olduklarını belirmekteler.

Sompo Japan Sigorta uygulamanın geliştirilmesinde ve ödülün kazanılmasında emeği geçen tüm çalışanlarına sergilemiş oldukları takım çalışması ve gösterdikleri özveri için sonsuz teşekkürlerini sundu.

22 Mayıs 2018

İlgili Haberler

Yazarlar