Uluslararası Sigortacılar Tenis Turnuvası’nda şampiyon belli oldu

Millî Reasürans tarafından düzenlenen geleneksel “Uluslararası Sigortacılar Tenis Turnuvası”nın 32’ncisinde Frederick Schöneich (New Re) – Müge Güzelbey (Mapfre Sigorta) çifti birinci oldu.

Millî Reasürans tarafından düzenlenen 1 ile 3 Haziran tarihleri arasında düzenlenen geleneksel “Uluslararası Sigortacılar Tenis Turnuvası”nın 32’ncisi Miltaş – Suadiye Spor Tesisleri’nde gerçekleşti. Üç gün süren Turnuva’ya 38 şirketten, 38’i yerli, 26’sı yabancı piyasadan olmak üzere toplam 64 oyuncu katıldı.

150’ye yakın yerli ve yabancı seyirci tarafından izlenen turnuvanın yarı final ve final maçları sonrasında; Frederick Schöneich (New Re) – Müge Güzelbey (Mapfre Sigorta) çifti birinci, Muzaffer Aktaş (Ex-Willis) – Tarkan Akas (Milli Re) çifti ikinci olurken, Edmond Wodehouse (JLT) – Katrin Hagestedt (Münich Re) çifti ile Bulak Karabel (Groupama Sigorta) – Dr. Talat Muratoğlu (Groupama Sigorta) çifti yarı finalist oldular.

Üçüncü gün “Sürpriz Turnuva” olarak düzenlenen maçlarda ise; Nicolas Theuray (Aon Benfield) – Terry Prior (Ex-Aon) çifti birinci, Emre Aktaş (Guy Carpenter) – Alexander Wort (Guy Carpenter) çifti ise ikinci oldular. Turnuva’nın ilk günü olan Cuma akşamı Miltaş Suadiye Spor Tesisleri’nde kokteyl prolonge, Cumartesi akşamı ise Willis Re’nin ev sahipliğinde Moda Deniz Kulübü’nde bir akşam yemeği düzenlendi. Turnuva, Pazar günü düzenlenen ödül ve kapanış töreni ile sona erdi.

5 Haziran 2018

İlgili Haberler

Yazarlar