Vakıf Emeklilik, 16. İnsan Yönetimi Zirvesi’ne katıldı

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği PERYÖN tarafından Bursa’da düzenlenen 16. İnsan Yönetimi Zirvesi’nde bu yıl da yerini alan Vakıf Emeklilik, katılımcıları; Otomatik BES, İşveren Katkılı Bireysel Emeklilik ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünü hakkında bilgilendirdi.

Emeklilik ve hayat sigortacılığı sektörünün öncü şirketi Vakıf Emeklilik, PERYÖN tarafından “İK Pozitif” temasıyla 10-11 Mayıs 2018 tarihlerinde Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen 16. İnsan Yönetimi Zirvesi’ne katıldı.

Bölgesinin alanında en büyük organizasyonu olan PERYÖN İnsan Yönetimi Zirvesi, insan yönetimi profesyonellerini, uzman konuşmacıları ve sektörün önde gelen firmalarını bir araya getirdi.Zirvede bir stant açan Vakıf Emeklilik, Otomatik BES hizmetleri, İşveren Katkılı Bireysel Emeklilik ve Grup Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünleri hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Vakıf Emeklilik, Otomatik BES sürecinde teknolojiyi işin içine katarak call center, operasyonel verimlilik ve müşteri deneyimi gibi konularda 360 derecelik bir vizyon belirledi. Müşterilerine mobilden, web ortamından, çağrı merkezinden ya da yüz yüze danışmanlarıyla istedikleri an, istedikleri yerden hizmet sağlıyor.  Müşteriler, call center’dan birkaç tuşla tüm işlemlerini yapabiliyor. Vakıf Emeklilik, kurduğu özel OKS hattı; 0850 222 9 657(OKS) ile de önemli bir fark yarattı.

11 Mayıs 2018

İlgili Haberler

Yazarlar