Vakıf Emeklilik, Aktüerler Derneği’nin konferansındaydı

Aktüerler Derneği’nin uluslararası konferansının CEO panelinde, Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Özgür Obalı panelist olarak yer aldı.

Vakıf Emeklilik, Aktüerler Derneği’nin Uluslararası Aktüerler Birliği ile İstanbul’da düzenlediği uluslararası konferansa katıldı. Hem yurt içi hem de yurt dışından katılımcı ve konuşmacıların yer aldığı Bölgesel Konferans, 9-10 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirildi.

İki gün süren konferansın ilk günü “Trafik Odaklı Hayat Dışı Sigortaları”, ikinci günü ise “Hayat Sigortaları ve Emeklilik” konuları ele alındı. Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Özgür Obalı, konferansın ikinci gününde “Hayat Sigortaları ve Emeklilik – Türkiye Değerlendirmesi” başlığı altında gerçekleştirilen CEO Paneli’nde panelist olarak yer aldı.

CEO Paneli’nde; hayat sigortalarındaki strateji ve yaklaşımlar, sağlık alanına bireysel emeklilik şirketlerinin katkıları, katılım sigortacılığı ve hayat emeklilik perspektifi konuları mercek altına alındı. Öte yandan CEO’ların aktüerlerden beklentileri de konuşuldu.

14 Kasım 2017

İlgili Haberler

Yazarlar