Oğul Doğa Gökşin

“Zamanda yolculuk etmeye hazır mısınız?”

Bireysel Emeklilik sektörünün önemli şirketlerinden Vakıf Emeklilik, sektörde farkındalık ve katılımı arttırması planlanan önemli bir projeye daha imza attı. Sigorta şirketi projeyle ilgili yayınladığı videoda Zaman Makinasına giren katılımcıların tecrübelerini aktardı. Zaman Makinası cuma günü İstanbul'da...

Vakıf Emeklilik, Zaman Makinası ile insanlara geleceklerinden mesaj veriyor. Vakıf Emeklilik, Zaman Makinası ile Şimdiden Rahat Bir Gelecek için BES yaptırmanın önemine dikkati çekiyor.

Vakıf Emeklilik, Zaman Makinası Projesi ile insanları geleceğe yolculuğa çıkarıyor. Zaman Makinası ile kişileri 30 yıl sonrasına götüren ve hayalini kurdukları emeklilik dönemini yaşatan Vakıf Emeklilik, zamanın ne kadar çabuk geçtiğini, “Şimdiden Rahat Bir Gelecek” için BES yaptırmanın önemine dikkat çekiyor.

Kişileri 30 yıl sonrasına götüren Zaman Makinası, yolculuğuna İzmit’ten başladı. İzmit sonrası dokuz ili daha gezen Zaman Makinası’nın son durağı ise cuma günü İstanbul olacak. Vakıf Emeklilik tüm İstanbulluları Zaman Makinası’na davet ediyor.

12 Eylül 2017

İlgili Haberler

Yazarlar