Aksigorta’dan acentelerine altın ve hediye çeki

 Aksigorta’dan acentelerine altın ve hediye çeki

Aksigorta, evden çalışmalarına devam eden acentelerini sürprizlerle destekliyor. 3 bin bağımsız acentesindeki 10 bin çalışanına hediye çeki veren Aksigorta, acentelerine destek olmak amacıyla 60 grama kadar altın hediye edecek.

Yeni nesil sigortacılık anlayışıyla ürün ve hizmetlerini geliştiren Aksigorta, evlerinden çalışmayı sürdüren acentelerini yaptığı sürprizlerle desteklemeye devam ediyor. Acentelerinin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutlayarak, 3.000 bağımsız acentesinde bulunan 10.000 çalışanına A101 ve CarrefourSA alışveriş çeki hediye eden Aksigorta, aynı zamanda bu zorlu dönemde tüm acentelerine destek olmak amacıyla 60 grama kadar altın hediye edecek.

10 BİN ÇALIŞANI İÇİN İŞBİRLİĞİ

Ürün ve hizmetlerini insan odaklı yaklaşımlarla geliştiren Sabancı Holding iştiraki Aksigorta, evlerimizde kalmanın hayati önem taşıdığı bugünlerde, en büyük dağıtım kanalı olan acentelerine yaptığı destekleri sürdürüyor. Sigorta emekçilerinin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutlayan Aksigorta, 3 bin bağımsız acentesindeki 10 bin çalışanın hayatına dokunmayı hedefleyerek hem A101 ve CarrefourSA ile işbirliği gerçekleştirdi hem de bu zorlu dönemde onlara destek olmak amacıyla tüm acentelerine herhangi bir şarta bağlı olmaksızın altın hediye etme kararı aldı.

Aksigorta Genel Müdür Yardımcısı Tolga Tezbaşaran

‘60 YILDIR OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE ACENTELERİMİZİN YANINDAYIZ’

Acenteleri için her fırsatta destekte bulunduklarını ifade eden Aksigorta Genel Müdür Yardımcısı Tolga Tezbaşaran, “Bu yıl Aksigorta olarak 60’ıncı yıldönümümüz. Salgın hastalık sebebiyle ne yazık ki kutlamalarımızı birbirimizden uzak bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yine de 60 yıldır olduğu gibi bugün de acentelerimizin onların yanında olduğumuzu bilmesi bizim için oldukça önem taşıyor. Zor günlerden geçtiğimiz bu dönemde onların yanında olarak yetkili acentemiz olsun olmasın tüm acentelerimize 60 grama kadar altın hediye ediyoruz. Aynı zamanda sigorta emekçilerimizin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutlayarak, 3.000 bağımsız acentemizdeki 10.000 çalışanımız ve onların ailelerinin hayatlarına dokunabilmek amacıyla A101 ve CarrefourSA ile iş birliği gerçekleştirdik. Başarımızın arkasındaki gizli gücümüz olan 10.000 çalışanımıza 150 TL değerinde alışveriş çeki hediye ediyoruz. Umarım bu zorlu günler geride kalacak ve yeniden acentelerimizle bir araya geleceğiz’’ şeklinde konuştu.

Avatar

Esra Nur Mocu

esra@sigortacigazetesi.com.tr

İlginizi Çekebilir