Aksigorta’dan Kedi Günü’ne özel kampanya

 Aksigorta’dan Kedi Günü’ne özel kampanya

Aksigorta ve GittiGidiyor, 17 Şubat Kedi Günü için bir araya geldi. İşbirliği ile 17 Şubat–17 Mart arasında Aksigorta’dan Pati Sigortası alan poliçe sahipleri GittiGidiyor’dan yapacağı 100 lira ve üzeri alışverişlerde 20 lira indirim kazanma fırsatı yakalayacak.

Aksigorta, 17 Şubat Kedi Günü vesilesiyle GittiGidiyor ile bir araya geldi. Yapılan işbirliği ile 17 Şubat–17 Mart 2020 arasında Aksigorta’dan Pati Sigortası alan poliçe sahipleri GittiGidiyor’dan yapacakları 100 lira ve üzeri alışverişlerinde belirli kategorilerde geçerli 20 lira indirim fırsatı yakalayacak. İndirim kodu için poliçe sahiplerinin GGPATI boşluk TCKN yazıp 7725’e SMS göndermesi gerekiyor.

KALP KRİZİ RİSKİNİ DE KAPSIYOR

Aksigorta Pati sigortası ile trafik kazası, yüksekten düşme, başka bir kedi veya köpek ile kavga sonucu oluşan kırık ve yaralanmalar, herhangi bir kaza veya enfeksiyon sebebiyle oluşacak göz sorunları, yanık, elektrik çarpması, yabancı cisim yutma veya batması, böcek ısırması, ısı çarpması, boğulma tehlikesi gibi durumlarda gereken acil tedavi masrafları sigorta kapsamında bulunuyor. Sigorta kapsamında anlaşmalı veterinerlerde yılda 1 kez ücretsiz muayene ile birlikte tırnak kesimi ve göz-kulak temizliği hizmetleri de yer alıyor. Aksigorta Pati Sigortası kapsamında evcil hayvanınızın, 3. kişilere ya da onların eşyalarına vereceği zararlar da 3 bin 000 liraya kadar güvence altına alınıyor.

 

Avatar

Emre Kaya

emre@sigortacigazetesi.com.tr

İlginizi Çekebilir