Anadolu Sigorta acente ağını güçlendiriyor

 Anadolu Sigorta acente ağını güçlendiriyor

Dijital yatırımlarıyla kanallarını çeşitlendiren Anadolu Sigorta acente ağını da güçlendirmeyi sürdürüyor. Türkiye’nin dört bir yanında 2 bin 200’e yakın acentesi, 7 bini aşkın acente çalışanıyla hizmet veren şirket, düzenlediği toplantılarla acenteleriyle sık sık bir araya geliyor.

2 bin 200’e yakın acente sayısıyla hizmet vermeyi sürdüren Anadolu Sigorta acentelerinde toplam 7 bini aşkın kişi çalışıyor. Marmara, Kadıköy, İstanbul, Güney Anadolu, İç Anadolu, Batı Anadolu, Orta Karadeniz, Karadeniz, Akdeniz ve Kıbrıs olmak üzere 10 bölgede hizmet veren Anadolu Sigorta acenteleri, düzenlenen bölgesel acenteler toplantılarında şirket üst yönetimi ile bir araya geliyor. Toplantılarda şirket faaliyetleri, sektör değerlendirmesi, yenilikler ve güncel kampanyalar hakkında bilgiler de paylaşılıyor. İlki 10 Şubat’ta Kadıköy bölgesine yönelik gerçekleştirilen buluşmaların devamı 13 Şubat’ta Güney Anadolu, 20 Şubat’ta İstanbul ve 28 Şubat’ta toplantıları olarak devam etti.  Anadolu Sigorta acente toplantıları 4 Mart Marmara, 6 Mart Batı Anadolu, 11 Mart Orta Karadeniz, 13 Mart Karadeniz, 20 Mart Akdeniz ve 27 Mart Kıbrıs toplantılarıyla devam edecek.

‘MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İÇİN ONLINE KANALLARA YATIRIM YAPIYORUZ’

Anadolu Sigorta’nın doğrudan sağladığı istihdamın yanı sıra güçlenen acente ağıyla da ülke ekonomisine katkı sunduğunu söyleyen Anadolu Sigorta 1. Genel Müdür Yardımcısı Filiz Tiryakioğlu, “Müşteri memnuniyetimizi ve hizmet kalitemizi artırmak için online kanallarımıza yatırım yapıyoruz. Ancak 10 bölgede faaliyet gösteren acentelerimiz binlerce çalışanıyla, müşterilerimizle en sıcak temas noktalarımız olmaya ve önemini korumaya devam ediyor. Gerçekleştirdiğimiz toplantılarla, acentelerimizle sürekli iletişim halindeyiz. Anadolu Sigorta’nın doğrudan bir parçası olan acentelerimize yönelik toplantılarda, şirketimize ve sektörümüze dair güncel bilgiler paylaşıyoruz. Ayrıca sektöre dair son trendleri konuşuyor, kampanyalarımız, ürünlerimiz hakkında bilgilendirmeler yapıyor ve gelecek dönem stratejilerimiz için fikir alışverişinde bulunuyoruz. En önemlisi de tüm soru ve önerilerini tek tek dinliyoruz” diye konuştu.

Avatar

Esra Nur Mocu

esra@sigortacigazetesi.com.tr

İlginizi Çekebilir