Emin Özcan

Balık sezonunu Yeniköy’de Arnavutköy Balıkçısı’nda açtık…

Geçen ay yazarlar yemeği için Arnavutköy Balıkçısı’nda buluştuk. Adı sizi yanıltmasın, bu Arnavutköy Balıkçısı Yeniköy’de. Bütün Boğaz’ı gören güzel bir mekan.

Yemekten önce, lokantanın bahçesinde artık son demlerini yaşayan sonbahar güneşinin keyfini çıkardık. Arkadaşlarla güneş altında uzun uzun sohbet ettik. Daha sonra da yemekte önce mezelerin sonra da mevsimin ilk balıklarının lezzetini tattık. Arnavutköy Balıkçısı’nın hem mezeleri hem de balıkları çok güzeldi.

Geçtiğimiz ayki yemeğe arkadaşlarımız Mehmet Aydoğdu, Mehmet Muratoğlu, Fazıl Karaman ve Ali Erül katılamadı. Çok şey kaçırdılar, ama sağlık olsun. Geçen ayki yemekte konuklarımız Katılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, Genel Müdür Yardımcıları Salih Çetinkaya, İsmail Aydemir ve Kurumsal İletişim Yöneticisi Bahadır İçel’di.

Yeniköy’de panaromik Boğaz manzarasına karşı güzel bir yemek yedik. Bir anlamda balık sezonunu bu yıl Arnavutköy Balıkçısı’nda açtık. Yemek de sohbet de çok güzeldi. Bakalım devamı nerede gelecek… Bir diğer özel misafirimiz de Anadolu Sigorta eski Genel Müdürü Musa Ülken’di. Aslında misafir demek yanlış artık Musa Ülken’i sık sık aramızda görmenin keyfini yaşayacağız. (M. Emin Özcan)

30 Kasım 2017

İlgili Haberler

Yazarlar