Generali Sigorta’dan kafe ve restoranlara özel iş yeri sigortası

 Generali Sigorta’dan kafe ve restoranlara özel iş yeri sigortası

Generali Sigorta kafe ve restoranlara özel modüler iş yeri sigortası ürününü sunuyor.

Generali Sigorta, sunduğu esnek teminat paketleri ile işletmenin bütçesine ve ihtiyacına göre güvence sağlayan “Ekmek Teknem Sigortası”nı, kafe ve restoran sektöründe hizmet sunan KOBİ ve esnaflar ile buluşturuyor.

Generali Sigorta’nın yeni işyeri ürünü “Ekmek Teknem Sigortası”, kafe ve restoran sektöründe hizmet sunan KOBİ ve esnafların müşteriler, çalışanlar, makineler, elektronik cihazlar ve hatta işletme kârlarına dair endişelerini ortadan kaldırıyor. “Ekmek Teknem”; kafe ve restoran sektöründeki KOBİ’lerin ve esnafların kendi teminat paketlerini oluşturmasına olanak tanırken, ihtiyaç dâhilinde olmayan teminatlara ekstra prim ödeme zorunluluğuna da son veriyor.

İŞLETME RİSKLERİ TEMİNAT ALTINDA

“Ekmek Teknem Sigortası”; yangın, hırsızlık ve doğal afetler gibi birçok temel teminata ek olarak, sigortalıların standart paket seçmeleri halinde yazar kasa hırsızlık, şirket kredi kartlarının usulsüz kullanımı ve açık alandaki emtea gibi risklere karşı kafe ve restoran sektöründe hizmet sunan KOBİ ve esnafların yanında yer alıyor. “Ekmek Teknem”, sigortalıların Gold paket tercih etmeleri halinde ise gıda zehirlenmesine bağlı tedavi masrafları, catering hizmetleri, su arıtma hasarları sorumluluk ve ürün nakliye sorumluluk gibi risklere karşı da koruma sağlıyor.

FİNANSAL DEVAMLILIĞA GÜVENCE SAĞLIYOR

Modüler işyeri sigorta ürünü “Ekmek Teknem Sigortası”; yüksek olasılıklı risklere karşı 7/24 yardım hizmetleri ile geniş kapsamlı Temel Koruma Paketi, işletmenin faaliyeti bünyesinde taraf olabileceği sorumluluk risklerini güvence altına alan İşletme Sorumluluk Paketi, işletmenin finansal devamlılığını sağlamak üzere güvence sağlayan İşletme Koruma Paketi’nin yanı sıra kafe ve restoran sektörüne özel sunulan teminatlardan oluşuyor. Generali Sigorta’nın yeni ürünü, yardım hizmetleri ile kafe ve restoran sektöründeki KOBİ ve esnaflar için zengin ve nitelikli geniş asistans hizmetleri de sağlıyor.

Avatar

Esra Nur Mocu

esra@sigortacigazetesi.com.tr

İlginizi Çekebilir