İSAD Yönetimi’nden SAİK’e ziyaret

İstanbul Sigorta Acenteleri Derneği (İSAD) Yönetim Kurulu Üyeleri 10 Temmuz 2019 tarihinde İstanbul’da TOBB SAİK (Sigorta Acenteleri İcra Komitesi) Başkanı Levent Korkut ve SAİK Üyesi Özgür Yılmaz’ı ziyaret etti. Kısa süre önce göreve başlayan İstanbul Sigorta Acenteleri Derneği’nin ilk kadın Başkanı Berrin Dinç ve ekibi SAİK’i ziyarette acente derneklerinin işbirliğinin önemine dikkat çekti.   Acentelerin […]

İstanbul Sigorta Acenteleri Derneği (İSAD) Yönetim Kurulu Üyeleri 10 Temmuz 2019 tarihinde İstanbul’da TOBB SAİK (Sigorta Acenteleri İcra Komitesi) Başkanı Levent Korkut ve SAİK Üyesi Özgür Yılmaz’ı ziyaret etti.

Kısa süre önce göreve başlayan İstanbul Sigorta Acenteleri Derneği’nin ilk kadın Başkanı Berrin Dinç ve ekibi SAİK’i ziyarette acente derneklerinin işbirliğinin önemine dikkat çekti.  

Acentelerin Sesi’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada, 

“Değerli Meslektaşlar

Edindiğimiz bilgilere göre İSAD (İstanbul Sigorta Acenteleri Derneği) Yönetim Kurulu Üyeleri 10 Temmuz 2019 tarihinde İstanbul’da TOBB SAİK (Sigorta Acenteleri İcra Komitesi) Başkanı Levent Korkut ve SAİK Üyesi Özgür Yılmaz’ı ziyaret etmişlerdir. 

2019 Nisan ayında yapılan İSAD Genel Kurulunda yapılan seçim ile Derneğin ilk Kadın Başkanı olan  Berrin Dinç ve Yönetim Kurulu Üyeleri Begüm Varyemez, Kadriye Serbest, Meral Dolunbay, Sedat Tunçbaş ve Erkan Ak İcra Komitesi Yöneticileri ile mesleki sorunlar ve çözümlerine dair verimli bir görüşme gerçekleştirmişler.

Görüşmede İSAD Yönetim Kurulu Üyelerine TOBB SAİK çalışmaları hakkında bilgi aktaran Levent Korkut ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getirerek Acenteleri temsil eden Derneklerle işbirliği ve paylaşımlarının önemine de dikkat çekmiş. Bilginize sunuyoruz.” ifadelerine yer verildi. 

16 Temmuz 2019

İlgili Haberler

Yazarlar