IUC Grup yeni yılı kutladı

IUC Grup bünyesindeki IUC Ltd, Benefit Global ve IUC Reasürans Brokerliği yeni yılı sigorta ve banka sektörünün temsilcileri ile kutladı.

Yoğun bir katılım olan gece kokteyl ile başlayıp uluslararası DJ David Şaboy’un sette olduğu eğlenceli parti ile devam etti. IUC Grup ekibi müşterileri ile bire bir ilgilenerek konukları ile keyifli zaman geçirdiler. 

2005 Aralık ayında kurulan IUC Risk Yönetimi ve Danışmanlık, 2007 yılında kurulan Benefit Global ve 2014 yılında kurulan IUC Reasürans Brokerliği olmak üzere IUC Grup’un bünyesindeki 3 şirketin çalışanlarının katıldığı davette konuşan IUC Grup CEO’su Menekşe Uçaroğlu şunları söyledi: “13 yıl önce yepyeni bir fikir olarak doğan IUC ve sonrasında kurduğumuz  sigorta sektörüne hizmet ve çözüm sağlayan şirketlerimiz ile sektörümüzün kârlılığına katkıda bulunmak, müşteri memnuniyeti sağlamak, müşteri bağlılığını artırmak ve de uluslararası yayın ve konferanslar düzenleyerek ülkemiz sigorta sektörünün tanıtımına katkı sağlamak için çok titiz bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. IUC Grup tüm sigorta sektöründe kendi alanında açık ara öncü bir kuruluş olarak yüksek müşteri memnuniyeti ve devamlılığı ile yoluna devam ediyor. IUC’nin iş yapma anlayışı dürüst ve şeffaf iletişim, güvenilir ve denetlenebilir hizmet ve esnek yaklaşım üzerine kuruldu. Grubumuzu yıllardır artarak ileri götüren, büyüten ve de güçlendiren unsur iş yapış şeklinde saklıdır.”

25 Ocak 2019

İlgili Haberler

Yazarlar