‘Keyfini Koru’ sosyal kulübünün hedefi mutlu çalışanlar

Koru Sigorta’nın, ‘Keyifli Çalışanlar’ mottosuyla kurduğu “Keyfini Koru” sosyal kulübü, aktivitelerine her geçen gün bir yenisini ekleyerek şirket içindeki iletişim ve dayanışmanın güçlenmesi amacıyla çeşitli etkinlikler düzenliyor.

Koru Sigorta çalışanları tarafından sosyal sorumluluk projeleri, sportif ve sanatsal etkinlikler organize etmek amacıyla kurulan “Keyfini Koru” sosyal kulübü, aktivitelerine her geçen gün bir yenisini ekliyor. Mutlu bir şirkete sahip olmanın ön koşulunun mutlu çalışanlar olduğu düşüncesiyle harekete geçen “Keyfini Koru”, farklı kategorilerde sanat, spor, gezi ve sosyal sorumluluk ana başlıkları altında etkinlikler düzenliyor. Şirket içindeki iletişim ve dayanışmanın güçlenmesini, aynı zamanda aidiyet duygusunun gelişmesini hedefleyen sosyal kulüp; bunun yanı sıra farklı ilgi alanlarına sahip her çalışana hitap etmeyi de amaçlıyor. 

İLK DURAK SU PERİSİ VADİSİ


“Keyfini Koru” ilk buluşmasını Starbucks kahve molasıyla gerçekleştirdi. “Keyfini Koru” sosyal kulübü gezisine “Su Perisi Vadisi” rotasında başladı. Koru Sigorta çalışanları tur boyunca Kırklareli’ndeki Istıranca’nın masalsı ormanlarında mitolojinin ve sıra dışı doğal güzelliklerin izini sürdü. Doğanın zorlu koşulları altında, dayanışma ve takım ruhuyla harekete geçen katılımcılar ortak bir hedefe ulaşmanın keyfini yaşadılar.
Ekip arkadaşlarının ilgi alanlarını keşfetmesine ve var olan yeteneklerini geliştirmelerine katkı sağlamayı amaçlayan “Keyfini Koru” kulübü önümüzdeki günlerde de faaliyetlerine hız kesmeden devam edecek.

 

3 Eylül 2019

İlgili Haberler

Yazarlar