Koru Sigorta yöneticileri Kayseri acenteleriyle buluştu

Kayseri’de düzenledikleri iftar organizasyonunda acentelerle buluşan Koru Sigorta Genel Müdürü Soner Şahin, bu tür toplantılarla acenteleriyle bire bir iletişimlerini sürdürmeyi ve onların önerilerini yerinde dinlemeyi amaçladıklarını ifade etti.

Bölge ziyaretlerine devam eden Koru Sigorta, Kayseri’de acenteleri için bir iftar organizasyonu gerçekleştirdi. Geniş katılım sağlanan toplantı ve iftar organizasyonunda Koru Sigorta acenteleriyle tanışma ve kaynaşma imkânı buldu.

Toplantı Koru Sigorta Genel Müdürü Soner Şahin, Genel Müdür Yardımcısı Kasım Yılmaz ile Acenteler ve Pazarlama Koordinasyon Direktörü Barış Tabakoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan Koru Sigorta Genel Müdürü Soner Şahin, “Acentelerimizle iletişim önem verdiğimiz konuların başında geliyor” dedi. Bir acente şirketi olarak bölge toplantıları organize ederek acenteleriyle bire bir iletişimlerini sürdürmeyi ve onların önerilerini yerinde dinlemeyi amaçladıklarını belirten Şahin, son 3 yıldır kârlı büyümeye devam ettiklerinin altını çizerek, “Yenilikçi ürünler geliştirerek acentelerimizi desteklemeye devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

7 Haziran 2019

İlgili Haberler

Yazarlar