Marsh Türkiye’de üst düzey atamalar

Sigorta brokerliği ve risk yönetimi şirketi Marsh kadrosuna yeni isimler eklemeyi sürdürüyor. Marsh Türkiye Ticari Kredi Sigortaları Bölümü Direktörü görevine deneyimli isim Kağan Bulca, Kurumsal Sigortalar Plasman Direktörü görevine Sinem Gökçe atanırken, Marsh Türkiye Operasyon ve Teknoloji Lideri Sinan Üst ise Türkiye’deki mevcut sorumluluklarına ek olarak, Kıbrıs, İsrail ve Yunanistan’ın operasyon ve teknoloji liderliğini de üstlendi.

Sektör özelinde risk yönetimi ve çözüm üretimi sunan Marsh Türkiye’de yeni atamalar meydana geldi. Ticari Kredi Sigortaları Bölümü Direktörü görevine Kağan Bulca, ‘Kurumsal Sigortalar, Plasman Direktörü görevine ise Sinem Gökçe atandı. Marsh Türkiye Operasyon ve Teknoloji Lideri Sinan Üst ise Marsh CSEE South & Türkiye Lideri olarak atandı. İstanbul merkezli çalışmaya devam edecek Sinan Üst, yeni göreviyle beraber mevcut sorumluluklarına ek olarak Kıbrıs, İsrail ve Yunanistan’ın operasyon ve teknoloji liderliği görevini de üstlenecek

KAĞAN BULCA MARSH TÜRKİYE TİCARİ KREDİ SİGORTALARI BÖLÜM DİREKTÖRÜ OLDU

1981 yılında doğan Kağan Bulca, ortaokul ve lise öğrenimini Kültür Koleji’nde tamamladı. Türkiye’deki lise eğitiminin ardından, Amerika’da Saint Mary, Miami Koleji ve University of Miami’de okudu.

Farklı sektörlerde iş tecrübeleri kazanan Bulca, ardından 2006 yılında Coface Türkiye’ye transfer oldu. Son olarak 2018 yılında Willis Towers Watson’da kıdemli müdür olarak görev alıyordu.

SİNEM GÖKÇE MARSH TÜRKİYE KURUMSAL SİGORTALAR PLASMAN DİREKTÖRÜ OLDU

1984 doğumlu Sinem Gökçe, 2002 yılında Şişli Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini 2007 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümü bitirdi.

Kariyerine 2004 yılında Metal Hammadde Sanayi’de satış departmanı olarak adım atan Gökçe, 2007–2018 yılları arasında Marsh Türkiye’de çeşitli görevlerde bulundu. Gökçe son olarak Howden Sigorta ve Reasürans Brokerliği’nde Direktör olarak görev alıyordu.

SİNAN ÜST MARSH CSEE SOUTH & TÜRKİYE LİDERİ OLDU

Marsh Türkiye’ye Ekim 2018’de Operasyon ve Teknoloji lideri olarak başlayan Sinan Üst’ün geniş bilgi ve deneyime sahip olduğu konular; proje yönetimi, IT danışmanlığı ve iş süreçleri geliştirme. Marsh’taki kariyerine başlamadan önce Allianz Sigortada 11 yıl boyunca Proje Müdürü ve Organizasyonel Yönetim Direktörü unvanlarıyla görev alan Üst, çalıştığı süre boyunca merkezi destek fonksiyonlarının yanı sıra sigorta değer zincirlerinin her parçasında proje yönetimleri görevlerini de üstlendi. Allianz kariyerinden önce ise 10 yıl boyunca Amerika’da çeşitli şirketlerde Profesyonel IT Danışmanı olarak görev aldı. Sinan Üst ayrıca PMP ve OPEX Blue Belt sertifikalarına da sahip.

13 Şubat 2020

İlgili Haberler

Yazarlar