NN Hayat ve Emeklilik acentelerine dijital eğitim verdi

 NN Hayat ve Emeklilik acentelerine dijital eğitim verdi

NN Hayat ve Emeklilik, 7-8 Şubat’ta acenteleri ile Hatay’da bir araya geldi. 2019’un genel değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda aynı zamanda 2020 yılı için de strateji ve hedefler paylaşıldı. NN Hayat ve Emeklilik acentelerine, 2020 yılındaki dijitalleşme alanında gerçekleştireceği yenilikleri anlatma fırsatı da yakaladı.

NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik, 7-8 Şubat tarihleri arasında acenteleriyle Hatay’da buluşma fırsatı yakaladı. 20 acentenin katılım gösterdiği organizasyon kapsamında, NN Hayat ve Emeklilik’in 2019’a ilişkin genel değerlendirmesi yapıldı. Ayrıca 2020 yılına yönelik şirket hedef ve kampanyaları hakkında bilgiler de toplantıda paylaşıldı.

‘ONLINE ACENTE’ LANSMANI DA YAPILDI

Toplantıda söz alan NN Hayat ve Emeklilik Acenteler Satış Müdürü Özcan Köseoğlu,“NN Hayat ve Emeklilik olarak acentelerimizin öneri ve görüşlerini önemsiyor ve 3 yıldır düzenli olarak acente konsey toplantılarımızı Türkiye’nin farklı illerinde organize ediyoruz. Son 3 yılda gerçekleştirdiğimiz acente komite toplantılarında acentelerimizden gelen görüş ve önerilerin birçoğunu hayata geçirdik. Hatay’daki toplantımızda da acentelerimizin işini kolaylaştırmak ve sahada satışa ayırdıkları zamanı artırmak adına, operasyonel süreçlerimizdeki dijitalleşme ve 2020 projelerimizi konuştuk. Dijitalleşme sürecimiz ve bu süreçte hayata geçirdiğimiz Acente Talep Yönetimi Sistemi, Satış Portal ve CRM Entegrasyonu, Online Acente Açılış projelerimizin lansmanını gerçekleştirdik. 2019’da başladığımız Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünleri ile ilgili mevcut süreçlerimiz ve hedeflerimizi acentelerimize aktardık” dedi.

Toplantı sonrasında ekip Hatay’ın doğal ve kültürel güzelliklerini keşfe çıkarak St. Pierre Kilisesi, Habibi Neccar Camii ve Hatay Arkeoloji Müzesi’ni yerinde görme fırsatı buldu.

 

Avatar

Emre Kaya

emre@sigortacigazetesi.com.tr

İlginizi Çekebilir