Okan Utkueri’nden sektörün genç yöneticilerine “Koçvari Liderlik” eğitimi

Sektörün önemli isimlerinden Okan Utkueri, Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı'nda (TSEV) sektörün genç yöneticilerine 9 Mayıs 2019 tarihinde “Koçvari Liderlik" eğitimi verdi.

Konuya ilişkin Okan Utkueri’nden sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımda, “Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV) de “Koçvari Liderlik” üzerine konuştuk. Liderlik kavramı özelinde, koçluk felsefesini, araçlarını ve temel yetkinliklerini değerlendirip, koçluk stilini liderlik süreçlerine nasıl yansıtabileceklerini ele aldık. Katılımcıların paylaşımları ve katkılarıyla zenginleşen, keyifli ve bol bol düşündüren bir gün geçirdik. Koçvari liderliğe uzanan yolculukta ilk adımlar atıldı. Yolları açık olsun.” denildi.  


25 yılı aşkın deneyim 


Sigortacılık sektöründe 25 yılı aşkın bir deneyime sahip olan Okan Utkueri, halen Guy Carpenter reasürans brokerliği şirketinin Genel Müdürlüğünü yapıyor.  Profesyonel yöneticiliğin yanı sıra, bir süredir liderlere ve lider adaylarına koçluk ve mentorluk yapan Utkueri, aynı zamanda liderlik, strateji, değişim yönetimi, inovasyon, kurum kültürü ve organizasyonel sağlık alanlarında eğitimler veriyor. Sigortacı Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapan Utkueri, yeni nesil sigortacılık, dijitalleşme, inovasyon ve yeni dönem liderlik konularında makaleler yazıyor.

10 Mayıs 2019

İlgili Haberler

Yazarlar