Seyahat sigortaları da teknolojiyle dönüşüyor

Gulf Sigorta Seyahat Sigortaları Müdürü Nilüfer Erdoğan, seyahat sigortalarında lider firmalardan biri olduklarını vurgulayarak, teknolojiyi de yakından takip ederek sigortalıların ihtiyaçlarına farklı kanallar üzerinden cevap verdiklerini ifade etti.

Gulf Sigorta Seyahat Sigortaları Müdürü Nilüfer Erdoğan, ülkemizde seyahat sigortasına olan ilginin her geçen gün arttığını ifade etti. Alternatif dağıtım kanallarının da giderek ön plana çıktığını dile getiren Erdoğan, bu sebeple Gulf Sigorta’nın sigortalılara daha kolay ve farklı kanallardan ulaşabilme imkanları üzerine odaklandığını belirtti.

Hem alternatif kanallar hem de sektördeki teknolojik ve dijital değişimlerin her geçen gün yenilikleri de beraberinde getirdiğini vurgulayan Erdoğan, “Özellikle dijital dünyanın çok hızlı bir şekilde ilerlediği günümüzde, müşterilerin sigorta poliçelerini dijital platformlarda hızlı ve kolayca düzenleyebilmesi de bir o kadar önem kazandı. Seyahat sigortası poliçeleri, özellikleri ve dağıtım kanallarının uygunluğu açısından bu gelişmelere en uygun branşlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Gulf Sigorta olarak biz de deneyimli bir ekip ile gelişen teknolojileri yakından takip etmeyi sürdürüyoruz” dedi. Erdoğan, sektör liderleri arasında yer aldıkları seyahat sigortası branşında, geniş ürün yelpazesinin yanı sıra, yurt içi ve yurt dışında yapılan tüm seyahatlerde sigortalıları teminat altına alarak güvenli bir seyahat geçirmelerini sağladıklarını da ifade etti.

KAYAK KEYFİNE DE GULF SİGORTA GÜVENCESİ

Seyahat poliçelerini online platformlardan sunan Gulf Sigorta hem seyahat sektörünün lider firmalarına hem de doğrudan tüketici ihtiyaçlarına yönelik sigorta çözümleri geliştiriyor. Sigortalılar, Gulf Sigorta’nın sunduğu Amatör Kayak Sporu ek teminatı ile kayak tatillerindeki olası kazalara karşı kendilerini güvence altına alabiliyorlar.


4 Mart 2019

İlgili Haberler

Yazarlar