Sigorta Cini müşterilerine alternatif ürünler sunmaya devam ediyor

 Sigorta Cini müşterilerine alternatif ürünler sunmaya devam ediyor

Sigorta Cini, müşterilerine sunduğu karşılaştırmalı hizmet anlayışını geliştirmek amacıyla Atlas Mutuel Sigorta ile işbirliği yaptı. 

NN Group’un yatırımı Sigorta Cini, %100 yerli sermaye ile kurulmuş kooperatif sigorta şirketi olan Atlas Mutuel Sigorta ile anlaşmalı olduğu şirket sayısını 24’e yükseltti. Sigorta Cini, Atlas Mutuel Sigorta ile; ağır ticari, otobüs, servis araçları kasko sigortaları, filo kasko, kısa süreli ve uzun süreli kiralama araçları kasko sigortaları, zorunlu ve zorunlu olmayan koltuk sigortası gibi oto ve kefalet sigortası, nakliyat, mühendislik, yangın gibi oto dışı sigorta branşlarındaki ürünleriyle müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarını karşılayacak. 

EKONOMİYE KATKISI SÜRÜYOR

Her ailenin hayatını beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inanan Sigorta Cini, Atlas Mutuel Sigorta ile iş birliği yaparak Türkiye ekonomisinin büyümesine katkıda bulunmayı sürdürüyor. 

“Mahallenizin Sigortacısı” misyonuyla yoluna devam eden Sigorta Cini, müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için geliştirdiği sigorta ürünlerini Atlas Mutuel Sigorta’nın da arasında olduğu anlaşmalı sigorta firmaları ile ürün faydalarıyla ilgili şeffaf karşılaştırma ve profesyonel tavsiye hizmetlerimizle müşteri odaklı bir hizmet anlayışı sunuyor.

Avatar

Esra Nur Mocu

esra@sigortacigazetesi.com.tr

İlginizi Çekebilir