Sigorta ürünleri hayata dokunmalı

 Sigorta ürünleri hayata dokunmalı

Sigortacılığın hayatla iç içe bir sektör olduğunu ve sigorta ürünlerinin bireylerin değişen ihtiyaçlarına uyum sağlayan organik çözümler sunması gerektiğini ifade eden Ray Sigorta Genel Müdürü Koray Erdoğan, “Tüketicilerin sosyal anlamda nelere ihtiyacı olduğuna odaklanarak yeni ürünler geliştiriyoruz. Tüketicilere sigortanın geleceklerinin güvencesi olduğunu aktarabilmemiz gerekiyor. Bunu da benzer ürünlerin aksine hayatlarına değer katacak çeşitlilikler sunarak sektörde örneği olmayan, içeriği farklı, yenilikçi ürün ve hizmetlerle yapıyoruz” diye konuştu. “0-5 yaş arası çocuk sahiplerine özel tasarladığımız yeni ürünümüz Baby On Board Kasko, yoğun iş temposunda çalışan ailelere yönelik bebek, çocuk, yaşlı bakıcısı ve oyun ablası bulma hizmeti ile günlük yaşamlarında da müşterilerin hayatını kolaylaştırıyor. Yeni asistans hizmetleri eklenen Aura Ferdi Kaza Sigortası ise teminatlara ek olarak sunduğu özel şoför ve evde mini onarım servisleri sayesinde sadece hasar anında değil, poliçe süresince müşterilere destek sağlıyor.” diyen Erdoğan, piyasaya sundukları yenilikçi sigorta çözümleriyle Ray Sigorta’yı standart sigortacılığın bir adım ötesine taşımayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

RAY SİGORTA ‘İNOVASYONA DEVAM’ DİYOR

Son dönemde piyasaya sürdüğü yenilikçi ürünlerle çıkış yakalayan Ray Sigorta, portföyüne yeni ürün ve hizmetler eklemeye devam ediyor. Küçük çocukları ile seyahat eden aileler için avantajlar sunan Baby On Board Kasko ürününü geliştiren Ray Sigorta, diğer bir ürünü Aura Ferdi Kaza Sigortası’na da iki yeni asistans hizmeti ekledi.

0-5 yaş arası çocuk sahibi olan tüm sürücülerin faydalanabildiği Baby On Board Kasko, hususi otomobil kullanım tarzındaki araçlarda ekstra %25 indirim avantajı sağlıyor. Sigorta acenteleri üzerinden kolayca satın alınabilen ürünün sahipleri tüm avantajlara ek olarak istedikleri takdirde Ray Sigorta’dan bakıcı teminatını da poliçelerine ekletebiliyor. Bebek, çocuk, yaşlı bakıcısı ve oyun ablası bulmak için poliçe süresi içerisinde yılda bir kez olmak üzere 3 saat ücretsiz asistans hizmeti veren Baby On Board Kasko, böylelikle sadece araç içerisinde değil günlük yaşamlarında da müşterilerin hayatını kolaylaştırmış oluyor.

FERDİ KAZA SİGORTASINDAN FAZLASI

Ray Sigorta’nın ihtiyaçlara göre güncelleyerek destek hizmetlerini genişlettiği Aura Ferdi Kaza Sigortası sadece bir ferdi kaza sigortası olmanın ötesinde, mini onarım hizmeti ve özel şoför hizmetini de içinde bulunduruyor. Sigortalının yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerinin transferleri, yoğun iş temposu içerisinde aile bireylerinin ihtiyacı gibi veya karşılaştığı ve acil sağlık hizmeti gerektiren durumlarda teminat limitine istinaden özel şoför hizmeti sağlanıyor. Bunun dışında mini onarım hizmeti de sunan Aura Ferdi Kaza Sigortası; konut içerisinde ihtiyaç duyulabilecek küçük ölçekli montaj, demontaj, onarım işlemlerini kapsayan pek çok konuda da destek ve organizasyon hizmeti sağlıyor. Aura Ferdi Kaza Sigortası dâhilinde olan tehlikeli hastalıklar teminatı; miyokard enfarktüsü (kalp krizi), inme-felç, kanser, böbrek yetmezliği ve multiple sclerosis (MS) gibi hastalıklara yakalanması ya da organ nakline ihtiyaç duyması durumunda sigortalıya ödeme yapıyor. Aynı zamanda poliçe kapsamında sunulan ikinci görüş hizmeti sayesinde sigortalı, hastalık durumuyla ilgili ABD’deki kurumlardan ikinci bir görüş alma imkânına erişiyor.

Avatar

Emre Kaya

emre@sigortacigazetesi.com.tr

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapabilirsiniz.